Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lenne egy kérdésem:az hogy...

Lenne egy kérdésem:az hogy fogyókúrázzon akinek nincs rá keret? Nálunk itthon nagyrészt kenyér, krumpli, felvágottak vannak, semmi diétás és anyámat nem érdekli a téma meg pénze sincs rá. ő azt tanácsolta ne egyek ha fogyni akarok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 09:48
1 2
 11/14 anonim válasza:

szia! én 120kgrol lefogytam,80ra.165cm magass vagyok:))

semmijen diétátt nem követtem,csak oda figyeltem mit eszek és pénz nem kellett hozzá!!/fösulit fizetni+a gyerköcöket eltartani elég volt/lassan..nagyon lassan fogytam,de meg érte,mert a börömön nem látszik semmi semm!!ha kérsz tanácsot,szolj!:)segitek szivesen.

2009. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mozogni, tornázni otthon is lehet, futás, séta , biciklizés ingyen van. kenyér helyett zöldségek (saláta, répa, paradicsom), a kenyér, tészta ezekből keveset. Mindenből mértékkel!
2009. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Szerintem edd egyszerűen mindennek a felét!

Így nem kell drága diétás ételeket venni, és ráadásul így még spóroltok is...


Ezenkívül mozogj sokat!

Jah és minden étkezés előtt igyál meg 2-3dl vizet!


Sok sikert!

2009. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia.

szerinted a spenót drága? vagy netán a karalábénak van elképesztő ára? esetleg egy kiló almának?

nos, nem tudom háyn éves vagy, de egy főzeléket egy közepes képességű óvodás is meg tud főzni fél óra alatt.


furcsa, mert nekem lenne rá keretem, hogy egészségesen, meg bio-n, meg a franc tudja milyen kajákon élek. de nem teszem, mert én ezen spórolok. van olyan, hogy egész napi kajám nem kerül többe mint 500ft. inkább veszek fitness bérletet, vagy elmegyek sétálni a párommal, mert egészséges, és hasznosabb is mint folyton zabálni.


21L

2009. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!