Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi annak a diétának a nevét...

Mi annak a diétának a nevét és a pontos leírását, ami azt tartalmazza, hogy reggeli feketekávé, ebéd héjában főtt krumpli, vacsi 1 főtt tojás? Régen olvastam erről, elég sokat lehetett tőle fogyni.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem pontosan így szól a leírás, de így rémlik.Nagy divat volt ez valmikor jópár éve. vagy valami hasonlót tudtok?
2009. febr. 5. 08:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, csak át kellett fogalmazni a kérdés elejét és a többi része megmaradt eredetiben.Szóval úgy kérdeztem , hogy tudja valaki?Csak így nem engedték feltenni. Olyan diétát tudtok ami ehhez hasonló, kb 5-7 kg -ot szeretnék fogyni legalább. 40 éves, 160 cm és 67 kg vagyok.Sajnos a télen felszaladtak a kilók.Sajnos szeretem az édességet,és a rágcsákat.
2009. febr. 5. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a diétát úgy hívják, hogy csodavárás. Vannak még ilyen kérdések: szeretem a csokit, csipszeket, sütiket, hogyan fogyhatnék le? Hát úgy, hogy nem eszel belőlük..


Fogyni- már ezren leírták itt is- aerob edzésekkel lehet, lassú, lihegésmentes tempóval mert a zsír égetéséhez oxigén kell.

Kocogás, úszás, bringa...

Egyél reggel szénhidrátot (a krumpli is az, nem csak a sütik, nassok, egyebek), fehérjét és gyümölcsöket délutánig, levélzöldségeket nyersen bármikor, vacsorára semmit és menj hetente 3-4X egy órát futni.

Az első 30 percben egyébként nincs zsírégetés, legfeljebb a vércukrot bontod le, ha nem előtte ettél.

Még annyit, hogy a cukros mindenfélék után azonnal éhes leszel, mert gyorsan bontod le, az inzulinszinted emiatt azonnal fel-, aztán meg lezuhan.

Ha lehetne nassolva fogyni, nem lennének kövér emberek.

Ennyi.

2009. febr. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Különben én így fogytam le.

Délig felfaltam a napi rengeteg, kb 80 g szénhidrátomat változatos félig megevett pogácsák és abonettek képében némi felvágottal. Ebédeltem fehérjét, csirkét, tojást, túrót, halat zöldségekkel vagy gyümölcsökkel, mikor mit. Uzsonnáztam hasonlóképpen, és számolgattam, hogy a napi zsírfogyasztásom nehogy 30 gramm fölé menjen! De ettem, mindig ettem valami rágicsát, magokat, hogy turbózzam az anyagcserémet. Aztán az este 9 körülre ütemezett napi futásaim előtt egy órával ettem egy banánt, ittam egy csomó vizet, pisiltem sokat és elmentem futni.

Két hetente egyszer bűnös napok- erre vártam.:D

Számoltam mindent. Egy kockasajtban mennyi zsír lehet? Két szelet kolbászban? Ha egy kiló zsír energiája kb 100 ccal, akkor mennyit futhattam le aznap? :) Így csináltam.

A bűnös napokat felemeltem heti egyre azóta- így nem eszem magam tele ilyenkor sem. A napi szénhidrátomat nem számolgatom, de továbbra is délelőttig eszem meg.

A futásba gyorsan belejöttem, mert csigalassan kezdtem el- a 70 éves nyugdíjasok leelőztek sétatempóban anno, ez komoly- de ma már hiányozna, ha nem futhatnám le heti 4-5X a magam 3-10 kilométerét. Mikor mennyit. A félmaraton már megvolt.:)

Ahogyan én fogytam arra talán most Norbi módszere hasonlít a legjobban. MINDIG elképzeltem, ahogy fogyok...

Kitartást Neked is!

2009. febr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2009. febr. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!