Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyak? Le 12 éves...

Rekasine kérdése:

Hogyan fogyak? Le 12 éves vagyok 51kg. és már baromira unom 1xle fogytam 43kg ra és vissza hiztam 51 re valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 20:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem az volt a segítségem hogy bevezették a mindennapos testnevelést. Plusz én még járok úszni.
2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ne nasizz, ne egyél össze-vissza. Szüleidet kérd meg, hogy segítsenek. Ne egyél mértéktelenül chipseket, csokit, stb... sok gyümölcsöt vigyél a szervezetedbe. ÉS SPORTOLJ!! Ne fogyókúrázz! A legtöbb felnőtt sem tudja hogyan kell.
2013. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Először is, hány centi vagy? Mert ha nagyon magas vagy, akkor nem is vagy túlsúlyos. MEg még te tényleg gyerek vagy, nekem egyik otársam 5-ben 70 kg volt, most már 18 éves és 55 kg, mondjuk ő nem túl magas, kb. 65 cm. De ha fogyni akarsz, akkor se fogyókúrázz, mert igaza van az előttem szólóknak, még fejlődik a szervezetet. Az első és legfontosabb, hogy minden nap reggeliz, inkább többször egyél keveset és este 6 után ne egyél semmit. Az édességet is mellőzd, persze néha ehetsz, csak ne este. A kólát felejtsd el, igyál szénsavmentes ásványvizet, illetve gyümölcsleveket. Húst pedig egyél, mert a fehérjére szükséged van a szervezetednek. Ezenkívül pedig mozogj sokat, fuss vagy kosarazz, focizz, ússz stb. A legfontosabb, hogy mozogj sokat!!!
2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem az a tanácsom, hogy NE ZABÁLJ ANNYIT!!!!
2013. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sehogy
2013. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Neuro West válasza:
12 évesen véletlenül se fogyózz úg hogy megfosztod a szervezeted a fontos zsíradékoktól,fejlődő szervezet vagy minden energiára és zsiradékre szükség van :) inkább tényleg mozog az jót tesz ;)
2013. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!