Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrán vagyok, de van egy...

Fogyókúrán vagyok, de van egy bökkenőm. Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
Eléggé hájas vagyok, sok helyen vannak zsírpárnák. Mellem az semmi, de oda érdekes mód nem híztam. Most, hogy fogyózni kezdtem, ugye a maradék mellemből nem vész el, hamár arra nem ment zsír?

2013. márc. 11. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem ha azt vmi miatt kikerulte a zsir*
2013. márc. 11. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki se fogja tudni, genetika kérdése.
2013. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ahogy híztál, ugyanúgy fogysz is, csak visszafelé. Szóval ahová utoljára ment fel a zsír, onnan megy majd le először. Ne félj, a melled nem fog eltűnni :)
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is genetikailag kódolt.Például az én testalkatom fent vékonyabb, a melleim enyhen szólva is kicsik,a combom vastag fenekem nagy,és én érdekes módon mindig a karomról mellemről és az arcomról fogyok leghamarabb,utána következnek a kényes területek.Amikor hizok,akkor pedig a csipomet tamadjak meg leghamarabb a zsirpárnák.A mellem jelentős része eltünt tehát fogyókúra alatt,de nekem megérte,jobb érzés csinosabbnak lenni.
2013. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ebből a mellből végülis már nem tudok fogyni...
2013. márc. 11. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolkodtam,hogy alapbból annyira kicsi,hogy az sem észrevehető,ha fele lemegy.
2013. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!