Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen napirenddel...

...SZERINTEM... kérdése:

Hogyan és milyen napirenddel lehetne 10 kilót fogyni 2 hónap alatt? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:44
 1/4 anonim válasza:
47%

Napi 1-2 óra test edzés ( futás, hastorna ilyesmi )

Rendes étkezés reggelire piritós ( 1db ), tojás fehérje kevéske cukorral. Ha még tudok segíteni írj ! Édes apám ilyennel foglalkozik tud segíteni :D

2012. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Rendes étkezés reggelire piritós ( 1db ), tojás fehérje kevéske cukorral. Ha még tudok segíteni írj ! Édes apám ilyennel foglalkozik tud segíteni :D"


Apukád jó nagy sarlatán, ha ilyeneket mond...

2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem sikerült. Reggelire általában zabpehely vagy kukoricapelyhet ettem, ebédre csirkemell sütve fagyasztott zöldségekkel, vagy hal savanyú zöldségekkel, de volt, hogy bolognait ettem durumtésztával, spenótfőzeléket zabkorpával sűrítve..a lényeg, hogy kb. mindent ehetsz csak próbáld úgy kihozni, hogy a legkevesebb kalória legyen benne. Emelett heti 4x 20 km szobabicikli, a többi napon 40-45 perc torna. És igyál zöld teát! :)
2012. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerüld ki a veszélyes ételeket, vagy csak nagyon keveset egyél belőlük. Pl. burgonya, tészta, kenyér, chips, édességek.

Napi 1 óra mozgás nem árt.

Nem biztos, hogy 2 hónap alatt lemegy, nekem ment, de én nagyon sokról indultam.

2012. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!