Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Helo.182cm vagyok fiu 13éves...

Helo.182cm vagyok fiu 13éves 81 kiló. Nincs valami jó modszer hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Poiu, nyelvtankonyvet te is csak messzrol latal, igaz?
2013. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*lattal....hatha meg ekezetem is lenne...
2013. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 poiu ***** válasza:
Mi a problematikád az én heje sírásommal? Gyógyujjá má meg!
2013. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy hogy írjak helyesen hanem azt hogy hogy fogyjak le
2013. jún. 13. 19:34
 15/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én (ahogy néhány előttem szóló is) szintén a sportot tudom ajánlani neked. Fiatal vagy még, a szervezeted fejlődésben van. Egyesek azt írták, hogy a paraméterek alapján, amit kérdező leírt, ez így tökéletes. De! Ehhez a magassághoz a 81 kg már nem egészen ideális, 13 évesen pláne nem. Bizonyára a kérdező is azért kért tanácsot, mert nem érzi jól magát így a bőrében. Én is voltam már a 170 cm-hez 69-70 kg és hát mondhatom nem voltam szép látvány. De persze ez egyéni adottságokon is múlik.

Próbáld meg, ha eddig nem tetted, kerülni az édességeket (csoki, chips...), gyors kaját (hamburger, pizza...), cukros üdítőket. Vacsora után nincs még csak egy falat ez, egy csipet az. (én ilyen voltam, magamból indulok ki :) ) Szóval több mozgás kell, biciklizz, futhatsz is, ha kedvet érzel hozzá, sportolj a haverokkal rendszeresen (foci, kosár...stb.)

2013. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!