Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan birnek lefogyni. Most...

Hogyan birnek lefogyni. Most 160cm vagyok es 65 kilo es 12 ev? SOSsurgos

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem sportolsz elkezdhetnél pár naponta futni vagy leszedhetnél valami tornavideót és azt minden nap megcsinálni
2012. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél-igyál:

semmit amiben cukor van (glükóz,szaharóz,fruktóz,szőlőcukor stb)

Ne egyél ezen kívül semmi gabonából készült dolgot.

Krumpli, rizs, kukorica, babféle is felejtős.

Tejet se nagyon igyál, egyéb tejtermékeket is csak módjával, ritkán.


Egyél:

zöldségeket lehetőleg minél kevésbé szét sütve-főzve, húst(bármilyet), halat, tojást, olajos magokat, gyümölcsöt (keveset és ne reggeleire)

Ne félj a zsírtól! (nem attól hízol)


Én evvel az életmódváltással, edzés nélkül egy bő fél év alatt 25 kg-ot fogytam!

Kb 2 hónapja otthon edzek is. Azóta lement még 5 kiló!


Ha kérdésed van írj privátban.


Üdv!

2012. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ja a lényeget majdnem elfelejtettem!

A 90 napos diétát és hasonló sz@rt sem érő kamu, alaptalan, mindenféle tudományos magyarázatot nélkülöző fogyókúrákat kerüld el nagy ívben!

A fogyasztó szereket szintén! Mind biznisz és semmit nem ér és-vagy káros is az egészségre!

2012. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
annyi hogy suliba reggelente menj gyalog, meg haza is. délután meg menj el futni,biciklizni amíg jó idő van, aztán ahogy rosszabb lesz ugye jön a tél akkor benti tornák. felülések stb :)
2012. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem biztos, hogy gyalog el tud jutni az iskolába. Én 85 km-ről járok be nap mint nap :)
2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
1,1,5 km . esetleg
2012. okt. 22. 17:09
 7/21 anonim válasza:
Járj valamien edzésre.
2012. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kegyes Attila válasza:
100%

Ha 160cm magas vagy és 65Kg akkor nem vagy kövér!


Az etalon nem az az Aushwici haláltábor szökevény csontváz aki kifutókon "top modell"-ként botladozik az éhségtől!


12 évesen még fejlődik a szertvezeted sok energiára van szüksége, ne akarj fogyókúrázni!

Ezzel a magassággal és a leírt súllyal nem vagy kövér!

2012. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Attilával értek egyet
2012. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Combi27 válasza:

12 évesen el ne kezdj fogyókúrázni wazzzee...sőt az étrendeden se változtass!

Sportolj! bármit amit szeretnél, ne félj attól hogy kiröhögnek ha elkezded...

Járj harcművészeti edzésekre, aerobicra, kosárlabda, foci, futás, biciklizés stb....én szerintem nehezebb voltam 12 évesen, csúfoltak is rendesen..aztán eljártam futni, focizni, karate edzésekre,kézilabdáztam az ált.iskolai csapatban, és utána 14 évesen valahogy nem röhögtek ki mikor bekerültem az NB II-es utánpótlás röplabda csapatbe Veszprémbe, középiskolában a röplabda csapattal országos elsők lettünk, mellette kosaraztam a sulicsapatba, aerobic órákra jártam, és harcművészetet tanultam....ne aggódj, ha sportolsz fogysz!

2012. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!