Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos diéta? (gyerekeknél)

Figyelt kérdés
11 éves vagyok..... 157cm és 42kg vagyok. Szerintem ez elég sok (többi barátnőmhöz képest) Modellkedem, és van egy 13 éves fiúm, ezért kéne picit fogyni.
2013. máj. 25. 10:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
HÜLYE VAGY, és sovány a leírtak alapján :/ Testsúlyindexed 17.04, ami alacsony. Legalább 20-nak kéne lenni a Testtömeg indexednek.
2013. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Neked nem jó ez a diéta,ezt csak felnőttek csinálhatják.A barátnőid lehet,hogy alacsonyabbak is nálad.Szerintem pont optimális a testsúlyod,ha nem tetszik az alakod,akkor nem diétáznod kellene,hanem inkább sportolni.Ha esetleg nem tudjátok vagy nem akarjátok kifizetni,pl.a lovaglást,úszást vagy erre nincs lehetőség,akkor az is jó,ha eljársz biciklizni.Sajnálom az anyukádat,gondolj arra,hogy ő sem örülne annak,ha tönkre tennéd magad egy ilyen diétával.Amúgy mióta modellkedsz?

Szerintem a barátodnak is úgy tetszel,ahogy vagy.:)

Ha gondolod,akkor még leírom priviben,hogy hogyan tudsz megfelelően étkezni ahhoz,hogy ne hízz el,de ne is tedd tönkre magad.


13L

2013. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Faint válasza:
Nem kell fogyóznod, sem diétáznod!!! Egy 11 éves gyerek úgy szép, ahogy van. Nem kell önsanyargatásba fognod, azért, hogy jobban tettszél valakinek. Ha tetszel neki,akkor úgy, ahogy vagy. Én special folyamatosan zabálok, és nem hízok semmit, sőt, van amikor még fogyok is! Mondjuk én 12 vagyok (lány) de szerintem max. 16-17 évesen kezdj el fogyózni!Menj sportolni, ha a karfiolt és az epret bírod, akkor edd azt is (leginkább a karfiolra gondolok) és ne a TV- előtt punnyadj(már bocs).
2013. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!