Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak a...

Szerintetek belevágjak a diétába? Normál vagy picit duci vagyok? (adatok lent)

Figyelt kérdés

A súlyom kicsit több mint amennyine klenni kéne de az alakom arányos,és nem nézek ki annyi kg-nak,kb 6-kg val szoktak kevesebbnek nézni.Lehet hogy izmos vagyok?Heti 2szer járok szertornára,és 2szer norbizok.Egészségesen táplákozom,semmi csoki,fehér kenyér,a combom és a hasam 2 cmt csökken a nyáron de viszont 1,5 kg fejött:(.Miért van ez?1

162cm 56 kg vagyok :(

A méreteim: 78-63-83

A combom legfelül:47 cm

legalul:37 cm

Ez milyennek számít? Kövér vagy normális?egy 170 cm es barátnőm ugyanennyi kg.Ez nagyon gáz?Mennyi lenne a normál súly?17/L


2009. nov. 22. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Figyi. Rengeteget edzel, tehát ami rajtad van az mind izom, és nem zsír. Az izom pedig nehezebb a zsírnál. Az, hogy most feljött másfél kiló, az nem azt jelenti, hogy konkrétan híztál, lehet, hogy csak izmot építettél. Másrészről télre mindenki hízik valamennyit, mivel a hideg beálltával a szervezetben beindul egy védekező mechanizmus, hogy ne legyél beteg. Ehhez viszont kell az a + 1,5 kg :)

Folytasd az egészséges táplálkozást, és érezd jól magad a bőrödben. Nem vagy kövér!

2009. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Hájas disznó vagy, kétségtelen..
2009. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2009. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:kőszi a választ,igazából tényleg izmos vagyok,mindig is sportoltam valamit,régebben balettoztam,úsztam,ráadásul ilyen sportos fiús alkatom van,erős a csontozatom és széles a vállam :S, sportolni mindenképp sportolok,max kevesebbet eszem... az egyik barátnőm szerint fogynom kéne.

Második:ha kövérnek találsz szebben is kifejezhetnéd.

2009. nov. 22. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben lemennék 48-50 kilóig, szép szálkás lennél ennyi sport mellett, lehet h a teljesítményed is jobb lenne. kövér semmi esetre nem vagy!!! ne köcsög beszólások v a barátnőid súlya alapján dönts.
2009. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi szépen amúgy is 47-48 kg szeretnék lenni,csak azt nem értem h ha egészségesen étkezem (1200 kcalű)és sportolok miétr vok ennyi : (.Talán keményebb diéta kéne?
2009. nov. 23. 16:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:van valami tipped hogyan fogyjak le 47 re?Amúgy akárki válaszolhat aki tud tippeket adni.
2009. nov. 23. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

00:18-as vagyok


ha az 1200kalóriával tatod a súlyod, akkor az étrended összetételével lehet gond, nem mindegy h 500kcal értékű főételt eszel, vagy 500kcalból egy tábla csokit..:) kerüld a szénhirdátokat, az édességeket, a lisztet, cukrozott dolgokat, zsíros kajákat. reggelire bögre műzli, ebédre zöldségek és husi, vacsorára és edzések után diétás turmix, pl meta diet shake. igyál reggelente zöld teát, segít h ne tarts vissza túl sok vizet!

2009. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendes vagy,Köszi szépen :D
2009. nov. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!