Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 29 éves vagyok 180cm és 130...

29 éves vagyok 180cm és 130 kg tudnátok segíteni, jó-e ez a módszer ha 40 kg ot szeretnék leadni?

Figyelt kérdés
Szültem 2 gyereket 3 év alatt de elöte még nagyobb volt a súlyom mint most,de beelégeltem fel kell nevelnem ezeket a gyerekeket és ehhez kell a fogyás mert ennek elöbb-utobb böjtje lesz! nekem nem a gyors fogyás kell adok magamnak 8 hónapot! Nem tudok eljárni tornázni két pici gyerek mellett itthon próbálkozom a mozgással éjjel ha a gyerekek alszanak!
2013. aug. 28. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Vacsora nagyonis fontos, és fehérjedús,szénhidrátszegény kell,hogy legyen.
2013. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne kezdj ilyen "kúrákba", mert ezek ugye csak ideiglenesek, és állandóan az lesz benned, hogy mikor lesz már vége, és hogy ez csak egy átmeneti állapot. Pedig pont az lenne a lényeg, hogy életmódváltásba kezdj, mert ezek az éjjeli habzsolások és rendszertelen étkezések vezettek idáig.


Először is, mint minden átlagos magyar embernek, neked is a gondolkozásodat kéne először helyretenni. Én édesanyámon tapasztalom, hogy mennyire rosszul gondolkozik az átlag ember a kajáról. Pl. nem kell jóllakásig tömni magad, mert bár elégedettséggel és jóérzéssel tölt el, a szervezet jóval kevesebbel is beérné, így meg csak a plusz fölösleget fogja raktározni. Ezen segíthet az, ha kistányérra pakolsz magadnak, és lassan eszel. A másik, hogy ne ragaszkodj annyira főzésnél a hagyományos módszerekhez. El lehet készíteni a leveseket, főzelékeket rántás, habarás nélkül is, nem kell vajpuhára főzni a zöldségeket, nem kell nokedlit, tésztát belefőzni, nem kell rajtahagyni a húson a kis zsírdarabot, anélkül is jó íze lesz az ételnek. Anyukám ezekhez foggal-körömmel ragaszkodik, mert hát ő így tanulta... A főzelékeket a saját összeturmixolt zöldségével is lehet sűríteni, a ress zöldségekben több vitamin marad, tészta nélkül is laktató a leves, és a húst a különböző fűszerek fogják ízessé tenni, nem a zsír. Ha ilyen apróságokra odafigyelsz, főzhetsz bátran mindennapi ételeket. Egy pörkölt is lehet egészségesebb: nagyon kevés zsíron indítod a hagymát, és nem főzöd szét a paprikát, paradicsomot, hanem egy kis párolás után leturmixolod, a sovány húst pedig külön párolod mellé, és később összefőzöd. Köretnek két evőkanál teljes kiőrlésű tészta. Ja, és felejtsd el az olyan mondásokat, mint hogy "most megérdemlek egy kis...", vagy "ha már másban nem élvezhetem a bőséget, luxust, de legalább terülj terül asztalkám legyen a vacsoránál". Az étel nem jutalom.


Tehát összefoglalva a cukrot, lisztet kell minimálisra csökkenteni. Nem kell, hogy minden kajának a liszt, tészta legyen az alapja. Inni pedig vizet, ízesítetlen teát igyál, ne gyümölcslevet, ne jeges teát, semmi ilyesmit, mert ezek csak plusz fölösleges cukrot, kalóriát jelentenek a mindennapok során. A rendszeres, sokszor kicsi étkezés pedig fontos lenne, próbálj meg időt szakítani rá.

2013. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Doroff válasza:

Én találtam egy nekem tetsző étrendet. Fél év alatt 20 kilótól szabadultam meg úgy, hogy egy percet sem tornáztam, egy métert sem futottam.

Ha privátban írsz e-mail címet, átküldöm a doc file-t...

2013. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
FA,Sa edzés nélkül élni ám. Tök jó hogy így is lehet fogyni, de tényleg megéri edzés nélkül élni? Amúgy a válasz általánosságban egy NEM.
2013. szept. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!