Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudtok linkelni 90 napos...

Tudtok linkelni 90 napos diétát? Fontos!

Figyelt kérdés
Csak egy hónapig csinálom, nem szeretnék sokat fogyni, de indenképp szeretném kipróbálni. Sehol nem találom, lehet hogy béna vagyok, de ez van :\ :D

#diéta #fogyás #90 napos diéta #túlsúly leadása
2013. szept. 9. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Tessék ebben benne van a leírása, néhány plusz kommentel ami lehetőleg segít:

[link]

2013. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van a lényeg leírva.

Ha még mellé teszed, hogy a sikeres fogyás titika: kevesebb enni, mint eddig, és többet mozogni, mint eddig.


Én is gondolkodom rajta, hogy megpróbálom, de elbizonytalanodtam. A szomszédom lányával találkoztam, 6 hónap alatt leadott 25 kg-ot egyszerűen azzal, hogy teljesen elhagyta a kenyeret. Nekem bőven elég lenne, ha feleannyi súlyfeleslegtől sikerülne megszabadulni. Szóval gondold meg te is! Ha nem csinálsz mást, mint normál, de kevesebb mennyiséget eszel, és lényegesen kevesebb kenyeret-tésztát-sütit, és valamivel több napi-heti mozgást beiktatsz, meglehet, hogy már nem is lesz szükséged a 90napos diétára átállnod.

2013. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

"csak egy hónapig csinálom a 90 napos diétát"


Na, te még azt a 60 napot is kispórolod :DDD

A 90 napos kreténség egy működésképtelen, nevetséges bullshit amit akaratgyenge kismókusoknak találtak ki. Arra tökéletes, hogy ne tudj fogyni, és lehessen szidni a genetikát két Big mac betolása közt, valamint hogy mellet döngetve mondhasd hogy "hááát én mindent megpróbáltam, de ha nem tudok fogyni, hát nemtudok". Szóval önhülyítésen kívül a 90 napos idiótaság nem jó semmire.

Ha komolyan fogyni akarsz, kőkeményen rá kell feküdni a testmozgásra és minél kevesebbet enni.

2013. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első 2 válaszoló: Köszönöm!:)

3. válaszoló. Ezen nagyon nevettem!:DD Teljesen igazad van, és nagyon örülök hogy nem csak én gondolom így, de ez rám nem vonatkozik. Napi 5 km-t futok, + 2 órát tornázok és edzeni járok. Imádok sportolni, enni se eszem sokat, az alakommal SZINTE teljesen meg vagyok elégedve, de egyszerűen imádok diétázni. Lehet hogy csak én vagyok így vele, de tényleg. Az égvilágon semmi hatása nem látszik egyiknek sem, de ilyenkor sokkal egészségesebbnek érzem magam, önbizalmat ad, szeretek új dolgokat kipróbálni, nameg a határaimat feszegetni is. Ezt még nem próbáltam, és nagyon kíváncsi vagyok rá. Érdekesnek tűnik. Ha rossz, max abbahagyom, de nekem tetszik, azokból amiket eddig hallottam.:)

2013. szept. 9. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Na, ez a helyes hozzáállás! Sok mozgással és kevés bevitt táplálékkal lehet hatékonyan fogyni. Persze inkább a könnyebb utat választják: elvégeznek valami operettdiétát, aztán bömbizhetnek tiszta lelkiismerettel, hogy ők genetikailag ilyenek :D


A lepontozgatás meg a kezdők bugyuta játékszere, akik érvelni nem tudnak.

2013. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A keveset evéssel nagyon nem értek egyet. Azért híznak el az emberek mert minőségileg nem megfelelően táplálkoznak nem azért mert valami megmagyarázhatatlan okból többet esznek mint amennyi kéne. Valójában kevesebbet esznek mint kéne, a megfelelő tápanyagokból. Ezt nevezik minőségi éhezésnek, emiatt nem működik jól a testük. Ha valaki nagyon keveset eszik azzal csak megfejeli a problémát, mert az hogy a test alkalmazkodik az ínséges időszakhoz a későbbiekben szinte kötelezően magával vonzza a jojózást. Nem szabad keveset enni és éhesnek maradni, hanem minőségileg kell megfelelően kajálni. (természetes, feldolgozatlan, a szervezet számára jól hasznosítható kajákat kell enni) .

A szervezetnek minden nap szüksége van minden tápanyagra megfelelő mennyiségben.

2013. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na jó,csak így meg hiába végzel testmozgást, semmi értelme nem lesz. Ha a tested több tápanyagot kap, mint amennyit el tud égetni, akkor kapott a szar egy jó nagy pofont...
2013. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az aranyközéputat :)
2013. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Senki nem írta a kérdezőnek, hogy annyira keveset egyen, hogy éhezzen. Csak azt írtuk, hogy kevesebbet! És nézze meg, hogy mit! Főleg a kenyér és tésztaféléket fogja vissza az eddigiekhez képest, és az eddigiekhez képest mozogjon többet!

Hogy az eddigiekben mennyi volt nála a napi kenyérféle, és mennyit tud belőle visszafogni, és mennyi a napi mozgás, és ahhoz mennyit tud hozzárakni, azt természetesen ő fogja meghatározni.

De azt, hogy éhezzen, és úgy sportoljon, senki nem tanácsolta neki, és a kérdező sem tervezi! Szerencsére!

2013. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sowilo ***** válasza:

Túl van misztifikálva ez az együnk keveset dolog. Hatosnak igaza van, a kaja mennyisége tulajdonképpen egyáltalán nem számít. Tele is zabálhatod magad, ha normális étellel teszed. A kulcsszó: normális étel.


A gabonák, illetve abból készült ételek(kenyér, tészta, stb), tej, cukor, feldolgozott élelmiszerek(virsli, stb) egyáltalán nem számítanak ilyennek. Sőt, mi több: ezeket egyáltalán nem kellene fogyasztani, mivel nem alkalmasak az emberi szervezet táplálására. Nincs bennük olyan tápanyag amit bármilyen módon tudna hasznosítani a szervezet, tehát logikus, hogy ezekkel semmi mást nem lehet kezdeni, mint zsírként raktározni.


Alapvetően nincs semmi szükség ilyen elmebeteg diétákra mint a 90 napos, amik tulajdonképpen szemétevésen alapszanak. Olyan ez, mint ha belehugyoznánk a kocsi tankjába, és várnánk, hogy működjön.


Az embernek húsra, zöldségre, és kemény fizikai igénybevétel esetén összetett szénhidrátokra van szüksége. Ilyen a zab meg a rizs, de a liszt pl ebben az esetben is szar. Az egészséges táplálkozás tulajdonképpen ennyiből áll. Aki egészségesen eszik, az eleve nem hízik el, pláne ha sportol mellette. Ha az ember ételt eszik és nem szemetet, akkor egyáltalán nem fontos a mennyiségre figyelni.

2013. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!