Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én egy hete csinálom a 90...

Nicol30 kérdése:

Én egy hete csinálom a 90 napos-t! 3kg ment le eddig. Rubint Rékázom egy héten 3x,4x! 94áről indultam és 165cm. én is csak bíztatásért írok ide, mert elég sokan vagyunk! Menstruáció előtt állok és majdnem 2 kg mal többet mutat a mérleg. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igazából a kifli keményítő, akkor miért nem oda rakják, na mindegy. Nekem iszonyatosan logikátlan a 3 szénhidrátra alapozó nap, az ételeket amúgy sem lehet teljesen szétválasztani, s a fehérjenapon is lehet enni szénhidrátot zöldség formájában... Nekem speciel nem menne a 90 napos, mert iszonyúan megszorító s mivel a sok szénhidrát sok zsírral nem fogyókúrás dolog, 4 napból egyszer ehetnék zsírt, ami képtelenség (a 3 szénhidrátos nap miatt nem is fogynék, csak éhes lennék, én ilyen fajta vagyok). A "hizlaló", egészségtelen dolgok engedélyezése sem szimpatikus, az egészségtudatosabb, kiegyensúlyozottabb életmódok az igaziak.

Viszont sokféleképpen lehet 90 naposozni, vannak, akik tortával tömik magukat, másnak eszükbe se jut ilyesmi s az egészségesebb és fogyásra alkalmasabb ételekhez nyúlnak. Az azért valamelyest megváltoztatja a leányzó fekvését, bár ha ennyi eszük van, miért nehezítik az életüket egy fogyásra első és második látásra sem valami alkalmas diétával (azt elhiszem, hogy van, aki fogy mellette, elvégre csokitortával is lehet fogyni. nehéz, de lehet).

2013. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez a 20 kiló a ropogós kifli velejárója.. sok minden mással együtt. Az ember hús és zöldségevő, ki lehet mást is próbálni.. látjuk milyen szuper lesz az eredménye.
2013. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elég szomorú,hogy egyes emberek papolnak,mert vagy tökéletesek,vagy csk zöldségevők,vagy genetikailag ehetnek bármit4Ahelyett,hogy támogatnák a fogyózókat ! Van aki 130 kg és eszébe nem jut fogyózni,inkább még zabál!Én legalább észreveszem magam,hogy hogy nézek ki és teszek is érte,hogy megváltozzak!
2013. okt. 2. 12:40
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor egyél zöldséget és húst, olajos magvakat, tojást és halat, mert így tudsz változtatni magadon. Azzal hogy tudatosan eszel kiflit 3 naponta SEMMI nem lesz jobb. Egyél úgy mint egy ember, ekkor lesz jó. Kinek? Neked. Nem nekünk, csak neked.
2013. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 2. 12:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Kemény edzéssel, jó genetikával nagyon lehet szálkásodni

http://www.youtube.com/watch?v=aAdKwWOaazc

2013. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem ide akartam írni.. Felejtős. Neked sok sikert!!
2013. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, jó sok biztatást kaptál!

Valóban csodálatos ez az oldal, ez a kis közösség!

2013. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, irónia, maró gúny vagy komolyság? Egyszerűen már nem tudom eldönteni. Szerintem tényleg tök jókat írtunk neki, még emberileg is jófej írók vannak. Sőt, én sem voltam tahó.
2013. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem.
2013. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!