Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek hogyan fogyak le...

Szerintetek hogyan fogyak le 15 kg-ott? 173 cm vagyok és 85 kg!

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanilyen paraméterekkel kezdtem újévkor, 7 kiló már lement. Edzőterembe járok, futok, és abbahagytam a nassolást, lemondtam a kenyérről.
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyél rendszeresen....szerintem ez fontos.

Ne egyél lisztes dolgokat,krumplit,édességet...

Egyél viszont zöldséget,húst,tojást,halat,túró, stb....

Én köretnek,ill. kenyér helyett zöldséget eszem,szépen mennek le a kilók :)

2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ! Mi gyúrni mennék! Én is lemondtam a nassolásrol meg kenyéröl is.! Inni csak viz? vagy minden mehet?
2014. febr. 23. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Linkeltem egy könyvet, ha elolvasod, akkor minden alapvető dolgot tudni fogsz :) És igen, víz a legjobb, cukros, rostos, gyümölcsös marhaságokat felejtsd el, mert tele vannak cukorral.
2014. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

maradj a víznél...zöld tea,citromlé(cukor nélkül)

én imádom a citromos,gyömbéres vizet!

2014. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindent választ köszönöm :)))) Tegnap kezdtem nehezen vészeltem át :( De megcsináltam !! És nem adom fel.!! le akarok menni 70kg-65kg közé !! Mindent meg teszek !! nektek is köszönök mindent !
2014. febr. 23. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit 3-ast írt, nagyon jó. Kiegészíteném, hogy túrót sem, mint tejtermék. Sok hormonális, és anyagcseregalibát okozhat. Azon kívül feleslegesen lassíthatja a fogyást, mert inzulinkiváltó hatása van szénhidrát társaságában, még akkor is, ha az viszonylag kevés már az étkedben. Ami még fontos, ne félj az zsírtól, főleg az állatitól. Nem hízlal. A szénhidrát feladata volt az mindig is. Én úgy tüntettem el 3 hónap alatt 25 kilót, majd tövábbi 5 hónap alatt még 13-at, hogy cupákos szalonnás kolbászos voltam. Előtte is ettem, de picit növeltem. Ha alaposan el van tüntetve a szénhidrát, akkor a zsír és fehérje lesz az energiaforrás, hízás nélkül. Kivéve, ha valaki kórosan sovány, mert akkor szedhet fel húst, ha megfelelően sportol hozzá.
2014. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9-es: Túrót igen is ehet (lefekvés előtt), hisz ez kazeint tartalmaz, azaz lassú felszívódású fehérje. Ergó este ha 10-15 dekát megeszik, semmi baja nem lesz, épp ellenkezőleg.
2014. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!