Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyak le 104 röl meg...

Bambuszta kérdése:

Hogy fogyak le 104 röl meg szeretnék lefogyni vagy40 kilót?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy lefekvés előtt minden este 5 percig a fogyásra gondolsz.


Ha komolyan gondolod, akkor javaslom az egészséges táplálkozást és a mozgást.

2014. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdésed összeszedettségét látva,elég is annyi,amit az első leírt...
2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
33%

Kedves Bambuszta!

Eloszor is nagyon fontos a komoly elhatàrozàs. Ha komolyan gondolod, menni fog. Ilyen sùlynàl, be kell vetni tobb dolgot egyszerre. Mondanàm, hogy teljes èlet- ès ètkezèsreform kell, hogy sikeruljon.Jò akkor elkezdeni, amikor sok embernek van vàgya, hogy fogyjon, jobban nèzzen ki, mert pèldàul jon a tavasz.Jobb lenne megvàrni, azt, amikor kicsit melegszik az ido, akkor konnyebb, hidegben a test kìvànja a melegìto èteleket. Legkonnyebb àtàllìtani a szervezetet, hogy ne kìvànja a zsìrt ès a cukrot azzal, hogy napi 1-1,5 kilogramm gyumolcsot megeszel. Reggel ùgy èrdemes kezdeni, hogy 2 dl gyògyteàt megiszol,ez lehet pèldàul borsmenta, csalàn, citromfu. Este is jò meginni 2 dl gyògyeàt, pl kamillàt, levendulàt, az konnyìti az alvàst.Ha nincs valami komolyabb betegsèged nyugodtan tarthatod ezt a gyumolcskùràt, amikor megèhezel egyèl gyumolcsot, lehet tobb is, mint màsfèl kilò, èn volt, hogy

2014. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne az éhezést válaszd hanem a rendszeres(este ne egyél, műkajákat mellőzd, minenféle típusú ételt egyél) evést és mindnképp mozogj is ! A fogyókúra lényege nem az éhezés, azzal nem is mész sokra. tartsd zt a napirendet a fogyókúra után is, nehogy visszaess :))))))
2014. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak gyorsan,mert nincs kedvem debilekkel foglalkozni:

-a gyümölcsökben fruktóz (gy.k. gyümölcscukor) van,amit az izmok nem tudnak energiaként hasznosítani.A máj tud kb. 50 grammot tárolni belőle,a többi megy a zsírraktárba.Ezért qrva jó,ha diéta alatt napi 1.5 kg gyümölcsöt eszik az ember...

-az este nem evés is éhezés.

2014. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Neked elsősorban mozgásra van szükséged.

Javaslom először azt mert én is hasonló cipőben járok csak én 120 kilóról kezdtem.

Annyi a lényeg hogy minden nap legalább félóra mozgást tegyél meg ami javarészt kardio mozgás legyen.

A lényeg az hogy a súlyzós edzésformát kerüld el mert az felesleges. Persze valamennyi izomerősítő edzés is kell hogy ne izomból fogyj de most nem ez az elsődleges szempont.

Amit javaslok hogy kezdd laza sétákkal olyan 30-40 perces sétákat tegyél meg meg nyújtásokat, és ennyi. Ezt minden nap csináld. Olyan 1-2 hónap múlva már kezdhetsz komolyabb testedzésekbe is. Javaslom hogy ha kondi terembe mész akkor kardió edzésekbe kezdj bele taposó gép, szoba bicikli. A futást egyenlőre mellőzd nehogy rongálja a térd és boka ízületeidet.

De legjobb módszer erre az úszás. Amire van lehetőséged meg ami neked szimpatikus csináld azt.


Elsősorban a mozgás legyen amibe belevágsz.

Kajával kapcsolatban annyi hogy reggel egyél inkább többet meg ebédre és estére vacsorára már csak könnyű kaják maradjanak. A cukrozott péksütiket felejtsd el teljesen! Meg ha kenyeret vagy zsömlét ennél akkor állj át a rozs változatukra. A cukros kajákat, meg a nagyon zsíros kajákat mellőzd, sovány húsokból egyél sokat, főleg fehérjékből igyál sokat, vizet mellőzd a cukros üdítőket, és a nassolást teljesen hagyd el!

Napi 3 max 4 étkezés és ennyi. ebből a negyedik gyümölcsökből álljon.

de elsősorban neked a mozgásra lesz szükséged.

2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az agyam eldobom ettől a sok "szakértőtől"! Mellőzze a vizet? Ne súlyzózon? Atya ég!
2014. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves Bambuszta! Lefagyott a kompjuterem, most egy màsikròl ìrok, ezèrt maradt fèlben a levelem. A gyumolcskùràròl ìrtam. Ott tartottam, hogy volt, hogy 3 kg gyumolcsot is megettem, mindjàrt megkonnyebbul az emèsztorendszer, pàr nap mulva olyan konnyusèg lesz a testben. Karàcsonyi unnepek utàn 2 hètig csak kortèt ettem, jòl èreztem magam tole,de mèg egy hònapig is lehet folytatni. Ha kìvànsz èdeset, egy kiskanàl biomèz jò, rogton helyreàll a vèrcukor. Amikor ùgy èrzed, hogy megkonnyebbultèl, abba lehet hagyni a gyumolcskùràt, ès zsìrtalan, gabonaalapù ès zoldsèg-gyumolcsbol àllò, fehèrcukrot ès sok sòt mellozo ètrendre lehet àtàllni. Sok zoldsèg minden formàban, nyersen, pàrolva, nem zsìrban, vagy olajban sutve! Csak a hidegen sajtolt olajokat hasznàld, olìva-, lenmag, napraforgòolajokta. Lènyeg, hogy ne legyenek kezeltek.Otthon sutok kenyeret, mert abban ìgy nincs adalèkanyag, annyi kell csak, hogy mag àllapotban kell venni bùzàt, rozsot, àrpàt, tonkolybùzàt ès kàvèdaràlòn megdaràlni, majd vìzzel elkeverni. Vàrhatsz is egy òràt, vagy egy egèsz èjjelt is, akkor màr lehet is enni, de èn jobb szeretem berakni a sutobe ès megsutni. Ebbol nyugodtan lehet annyit enni, amennyit akarsz. Zoldsègekkel, tofuval, minèl kozelebb vagy az olyan èlelmiszerekhez, amit az emberek nem èrintettek, kezeltek, foztek, sòztak, ìzesìtettek, annàl jobb lesz az egèszsèged.Tudsz mèg gabonaèteleket is enni a zoldsègekkel, pèldàul kolest, hajdinàt, barnarizst, kukoricakàsàt, egyszeruen vìzben kèszre kell oket fozni. Mindezek nagyon finomak. Arra kell csak vigyàzni, hogy a fehèrlisztet, fehèrcukrot, tartòsìtott èteleket ès transzzsìrokat keruld, ezek farkasèhsèget csinàlnak ès akkor visszaesik az ember. Kellene keresned valami autentikus szakirodalmat, amely nem azèrt ìròdott, hogy elolvasva kedvet kapj a termèkukhoz, ami a konyvben szerepel. Règen voltak jò konyvek, amik magyaràztak, tele voltak receptekkel,reformètrend ès reformèletmòdròl szòltak. Mostanàban nem ismerem a szakirodalmat, mert nagyon règen alternatìv èletmòdom van, nèha eszem vendègsègben sutemènyt, hùslevest stb. de nem tesznek jòt az egèszsègnek. Remèlem segìtettem valamit. Az ètkezèsen tùl a mozgàs is fontos, de eloszor vigyàzva kellene Neked kezdeni, nagyon nagy sùlynàl a szìvre vigyàzni kell. Ott is szakirodalmat kellene keresni, pl. a futàsròl sok jò konyv van, de a csikung is igen jò, mert tudatosìtja a testet, lènyeg a tudatossàg, mert ha tudod, hogy mit eszel ès mit teszel magaddal le tudsz àllni az àrtalmas dolgokkal. Egyelore csak òvatosan csinàlnàm napi 10-15 perc csikunggal ès 20 perc sètàval a testmozgàst. Tisztìtòkùràt is jò lenne csinàlni, ez 3 l vìzhez 15 gr teljesen tiszta tengeri (òceànbòl szàrmazò) sòt tenni ès 3-4 òra alatt meginni, ez sok mindent kihajt, de ha idegenkedsz a dologtòl, a gyumolcsben lèvo rostok is elvègzik ezt a dolgot. Sok sikert Neked kìvànom, hogy sikeruljon: Veronika
2014. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!