Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok tanácsokat adni...

Tudnátok tanácsokat adni diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 172 cm és 66kg .Nem tartottam soha magam amolyan "diéta-pártinak", 1-1,5 éve elkezdtem diétázni mert 62kg voltam.Az önbizalmam totál padlón volt. Először 90 naposoztam de hullani kezdett a hajam ,a körmöm is tönkre ment és voltak még bajok.Emiatt abbahagytam és más-más diétákat csináltam(pl. kalóriaszámlálás). Elkezdtem heti 3x röplabdázni. Egészségesen élek, nem eszek sok nasit, sőt.. Sok gyümi és zöldség, semmi szalonna vagy fehérkenyeér de most 67kg vagyok. Nem tudom mit tegyek,elolvastam minden oldalt ezekről, tudom nem minden igaz belőlük, de nagyon szívesen meeghallgatnék pár jó tanácsot:)
2014. máj. 7. 19:35
1 2
 11/11 04-71 válasza:
Az én bevállt módszerem h keveset eszek, de mindent. Jaa és sok VIZET inni!!
2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!