Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eletmodvaltasra keszulok,165...

Eletmodvaltasra keszulok,165 es 95 kg. vagyok. Gyesen masfel eves babaval. Van egy szobabicikli. Tanacsokat szeretnek kerni dietaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos az esti eves a sok kenyer es a mozgashiany megtette hatasat:(
2010. nov. 18. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
40 eves.
2010. nov. 18. 21:22
 2/12 anonim ***** válasza:
ha már csökkented az esti kalóriabevitelt már nyert ügyed lehet. én azt javaslom, h este már csak gyümölcsöt, esetleg sovány husit egyél, szénhidrátot ne. a mozgás meggyorsítja a folyamatot, hajrá!! SIKERÜLNI FOG!!)
2010. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egy másfél éves kis törpicsekkel már lehet sokat sétálni, mozogni, neki sem árt :)


én ugyan nem próbáltam, de sokaknak segített a norbi update. nem kell megvenned dolgokat, egyszerűen felmész a honlapra, kiírsz pár kódot, és aszerint eszel hétköznapi dolgokat. Kezdetnek szerintem jó lenne, ha kicsit ráállnál pontosan arra, hogy mi milyen szénhidrát, fehérje, és a fejedben megpróbálnád betáblázni, hogy mi hova tartozik, mit mikor lehet enni :)

2010. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A gyümölcsben rengeteg a szénhidrát. Azt este NE! Túró, abonett kevés pulykamellsonkával, ebédről maradt hús salátával, ha van időd sütve főzve pulyka vagy csirkemell, zöldségek nyersen főzve vagy párolva.

Egyébként napi 4-5 étkezés, kis adagok és rendszeres mozgás. Én is így fogyok. (Hasonló paraméterekkel mint te csak 2 gyerek után)

Sok sikert!

2010. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat,pedig fel voltam keszulve arra hogy lehurrogo ronda valaszokat fogok kapni de latom vannak rendes emberek is a vilagon!!!Persze,sokat setalok vele,nem tudom mi tortent velem,annyira kivanom az edesseget is,valaki azt mondta hogy ez azt jelenti hogy felborult a hormonhaztartasom is...
2010. nov. 18. 21:46
 6/12 anonim válasza:

Rajtam is maradt 13kg fölösleg szülès utàn. 11hòs a lànyom, most màr -3kg a teherbeesös sùlyomtòl szàmitva.

Napi 3 òra sèta, ebèd 4-5 tàjàn ès utan egy falat kaja sem, kenyèr kizàrva ès èdessèg is, semmi nasi, sok folyadèk, zöld tea (napi 1-2 csèsze), cellulit elleni krèmek meg otthon torna dvd-re. Nekem sikerült, pedig egy percig sem remèltem! ;)

Màr az sokat segìt,ha nem eszel èdeset meg csak nagyon kevès kenyeret.

Sok sikert, sikerülni fog csak egy kicsi akaraterö kell hozzà!;)

2010. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia

Én csináltam a "gyorsdiétát" de folyton éhes voltam Az is fehérje diétára alapult. Aztán az egyik ismerősőm ajánlotta a Életmódprogram kézikönyvet. Ami vezetve előre kontrollált program közül választhattam . Adtak hozzá 1 db keverőpalackot1db Lépésszámlálót

LBS Tréning - DVD-t. Kicsit szkeptikus voltam mert már annyi fogyit kipróbáltam .Folyton azt hallottam hogy szintetikus anyagok .. tönkreteszik a vesémet.. stb .

Aztán a párom megvette nekem és az első héten könnyűnek éreztem magam . Nem volt evési kényszerem.. két hét alatt teljesen átálltam rá.

Krémturmixokat ittam és fehérje szeleteket ettem . Olyan volt mintha csokiznék , nassolnék .Én egy klinikán,intenzív osztályon dolgozom . Sokszor megnéztem a vércukromat napközben . Azt tapasztaltam hogy az nem ingadozik.Így a tartós vércukor szint miatt elmaradt a farkaséhség.

Ha érdekel a program szívesen leírom.

Minden jót

Annamari

2010. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem eszel édességet, és édes dolgokat (pl. cukros üdítőt, péksütit stb.), akkor egy idő után nem fogod kívánni. Eleinte nehéz, de aztán már gondolni sem fogsz rá. Nálam bevált. Túl drasztikus fogyókúrába egyébként szerintem nem kell kezdeni, elég ha néhány alapanyagot, mint a fehér liszt, cukor, kiiktatsz az étrendedből a bő zsiradékban sült ételekkel együtt. És emellett megpróbálsz mozogni, amennyit tudsz, vagy amennyi jólesik.
2010. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 100kg is voltam 164 cm vagyok, most 85 kg vagyok.
2010. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fehér kenyeret és pékárukat próbáld meg elhagyni, én is azon vagyok. Édességet ha "muszáj" (persze, van olyan, szerintem mindenkinél:-D) enned, akkor délelőtt egyed, egyébként a fagyi jó, abban nem sok ch meg kcal van:-)


Azt viszont megkérdezhetem, hogy egyhuzamban hány percet biciklizel, és milyen sebességgel?

(Csak azért érdekel, mert én is nemrég kezdtem el, és itt, amiket írnak, hogy mennyi a hatásos, stb, a közelébe nem érek, de egyszerűen nem bírok többet:-S)

2010. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!