Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek a szülinapomra...

Szerintetek a szülinapomra hatossal kezdődhet a súlyom?

Figyelt kérdés

sziasztok!

172 cm és 77 kg vagyok.

tegnap kezdtem a 90 naposat.

a 6-sal kezdődő súly lélektani határ,gyerekkoromban mikor 70 kg lettem(13 évesen) az idősebb testvéreim azzal ugrattak,hogy mit hetvenkedsz itt...

Most mosolyogtok magatokban,utólag vicces is a szófordulat azonban nekem fáj ez a dolog.

tehát norbi updatet is csináltam,de nem éreztem magam jól tőle pár hónap után abbahagytam.akkor lementem 72 kgra.

most belekezdtem ebbe,nagyon nagy az akaraterőm,leszoktam már a cigiről is másfél éve...érzem,ez most menni fog!

65 lenne a legnagyobb álmom,(a legeslegnagyobb a 60kg:))

december közepén leszek 23 éves.

heti egyszer járok edzőterembe illetve a napi nyolc óra munkám fizikai rohangálós pakolós,naponta egyszer fél órát sétálok a kutyusommal.

szerintetek menni fog a hatossal kezdődő súly?


2014. okt. 18. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
insanity jó lesz otthonra, kajára kell figyelni mellette.
2014. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Normális diétával, nem 90napossal, van rá esély, mozgással jól rá is segíthetsz.
2014. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!