Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon régóta tervezem, hogy...

Nagyon régóta tervezem, hogy lefogyok és az áprilisi szülinapomra szeretnék 10kg-vel könnyebb lenni! Jelenleg 164cm magas vagyok és 66kg!? 17/L

Figyelt kérdés
Évek óta benne vagyok ebben az egészben, és de eddig soha nem sikerült..most csináltam egy 2 hetes diétát amivel sajna csak 1kg tudtam fogyni, pedig nagyon sokat szenvedtem.:( Olyan elképzeléseim vannak, hogy reggel felvágott abonettel vagy kefir sajt és ilyenek, ebédre normális főtt ételt ennék és keveset vagy tonhal salit vagy sima salátát öntet nélkül, vacsira pedig várom az ajánlatokat, hogy mit javasolnátok! :) Amúgy nagyon sok vizet is iszom és zöld teát is szoktam:) Sport ügyileg pedig imádok futni, meg zumbázni, de ott is várom az ötleteket pl úszás vagy amit javasoltok! :) Várom a tapasztalatokat, és a siker sztorikat, bárkinek bármi javaslatát! :)) Előre is köszönöm :*

2013. jan. 10. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ha egészségesen eszel, és sokat sportolsz, akkor a kis husi az inkább izom mint zsír. Bőröd még szép feszes, kis zsír a pocin szerintem még szexi is. :) :P

[link]

ez a testalkat tökéletes a férfiak szemében.

Ha gondolod küldj képet :)


20/F

2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát kb én igy nézek ki 72 kilósan mint az alábbi képen a nő, és elegem van magamból. Elkezdtem ujra tornázni és normálisan enni, -10 kg az álmom nekem is.

Milyen mozgást javasoltok?

2013. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!