Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fogyókúra mellett naponta...

Ha a fogyókúra mellett naponta kb 15-20 percet futok, kb mennyi idő alatt kezdődhet meg a karcsúsodásom?

Figyelt kérdés
Mármint mennyi idő szükséges a látható eredmény eléréséhez. Általánosságba kérdezem, ha vki hasonló módszerrel próbálkozott és sikeresen légyszi írja le h h csinálta és mennyi idő alatt érte el a látható eredményt.
2010. júl. 20. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék.
2010. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz ugyan, hogy nem futottam, hanem bringáztam, de kezdetben én is csak ilyen 20 perceket, mert elég nagy volt a súlyfeleslegem és nem bírtam többet. Nekem 1 hónap után már látszódott, hogy fogytam.
2010. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14:18 köszi szépen, rem. 1 hónap alatt rajtam is megfog látszódni:)
2010. júl. 20. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! Biztos megfog látszódni, ha nem adod fel! :)

Csak ne felejtsd el emelni időnként az adagot, ha már jobban bírod. Egy idő után hozzá fog szokni a szervezeted ahhoz a 20 perchez.

2010. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!