Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehetne 90 nap alatt...

Hogyan lehetne 90 nap alatt gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 01:56
1 2
 11/17 anonim válasza:

Sehogy. A 90 napos baromság egy működésképtelen alibidiéta. Arra jó hogy az akaratgyenge emberek szidhassák a genetikájukat, de lefogyni nem lehet vele. Alapból az emberi szervezet sokfélesége folytán mindenféle tápanyagra szüksége van, képtelenség ezek alapján szétválasztani az élelmiszereket. Arról nem is szólva hogy az emésztőrendszered nemigen fogja tolerálni ezt a fantasztikus ötletet, és ezt pl. kiadós hasmenéses rohamokkal adja majd tudtodra...


A helyes diéta lényege hogy kevesebb kalóriát eszel mint amennyit testmozgással el tudsz égetni. Ez lehet sima koplalás is, nem kell hogy 90 napos ökörség legyen.

2015. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ha túl gyorsan fogysz le, akkor nagyon hamar újra lesz fölösleg rajtad...A lassabb fogyás hasznosabb!
2015. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy nálad mit jelent a gyors fogyás? Hány kilóról hány kilóra? Milyen magas vagy?

Ha 90 nap alatt szedted fel a plusz kilókat, akkor igen, lehet, hogy le tudod adni a pluszokat. De ha több idődbe telt, akkor előfordulhat, hogy beleesel a jójó-effektusosok közé.


Én is azt javaslom, hogy egyél inkább kevesebbet, de rendszeresen, tehát napi 5-6 alkalommal.

A BMR kereted ne lépd túl (felfelé 50-re kerekítve), de annyit mindenképpen egyél meg, különben szintén garantált a jójó-effektus.

Mozogj rendszeresen, akkor is, ha ez "csak" napi 1 óra sétát jelent vagy a napi bőséges házimunkát.


Én is jójós voltam átlaghoz képest +-1-2 kg volt az ingadozásom. Miután a BMR mennyiségemet megettem, nem jött vissza többször egy deka se, pedig itthon vagyok, és a házimunka legtöbbször a napi mozgásom.

2015. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

zumba és 90 napos diéta?

azt hiszem ezért átadható a mindenből a legrosszabbat különdíj,de akár lehetne az utálok olvasni különdíj,vagy a biológiából legtöbbször buktam különdíj is.

2015. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Arobi válasza:
Az előttem szólók már leirtak módszereket,elég jók is vannak. Mint laikusnak a legjobb tanácsom azokon felül,ha nem eszel sokat. Fontos akkor abbahagyni,amikor már érzed nem vagy éhes,de még tudnál enni. És igy is szoktad,eszel amíg jól laksz. Na ez az ami már hizlal,mert amikor már nem vagy éhes,az testednek már elég. Akkor kell abbahagyni ! Előzör nehéz figyelni rá,észrevenni,és főleg abbahagyni,de majd menni fog,megszokod. Rajta hát,hajrá ! Mi tart vissza ? Egy edző : Rb.
2015. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
botanical étvágycsökkentőt szedem, én ezzel tudok csak fogyni..
2015. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én 3 hónap alatt 12 kilot fogytamm a meizitang botanicallal. hihetetlen jo etvagycsokkentő, nekem nagyon bevallt:)
2015. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!