Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak az aerob mozgás fogyaszt?...

Csak az aerob mozgás fogyaszt? Akkor az itthoni tornázástól nem leszek vékonyabb (Rubint Réka gyakorlatai pl. )?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Maga a mozgás nem fogyaszt,ahogy a vízivás sem. Bőséges étkezés mellett a mozgás csak fölösleges időpocsékolás. Fogyni elsősorban a kevés elfogyasztott ételtől lehet.
2010. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ugyaaan. Ez badarság. Akkor mért van az, hogy valaki reggel meg délben annyit eszik amennyi belefér, és csak este eszik minimálisat, és mellette annyit sportol, amennyi csak belefér a napba?!?! Szóval erről ennyit. =)

Amúgy én úgy hallottam, hogy ha kimondottam fogyni akar az ember, akkor igen, csak az aerob mozgások segítenek, mert az ilyen Rubint Réka féle gyakorlatok, meg fekvőtámasz, hasprés és társai csak az izomtömeget növelik a zsírpárnák alatt. : SSS

(Ezt én is itt olvastam =).)

2010. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rubin Rékától lettem vékonyabb, persze könnyebb nem, de a naci nem feszült annyira, míg a bőröm igen : D
2010. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én egy óra rékázástól is úgy leizzadok, hogy csak na. Szeretném azt hinni, hogy azért ez nem feleslegesen történik.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 7. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Diétán múlik a nagyrésze. Természetesen igy is fogyhatsz ha a diétád megfelelő,de sokkal eredményesebb ha kocogsz ,tempósan sétálsz,biicklizel a torna mellé . Csak arányaiban irom (mert ezt nem lehe tilyen egyszerüen meghatározni,hogy te hány kalóriát égetsz el) de egy ora tórna alatt mondjuk 300 at egy óra futás alatt pedig 8-900 at. Ami azért nem mindegy. Szeirntem egészitsd ki a tornádat aerob mozgással is.
2010. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Diétázom is mellette, bár nem koplalok, inkább csak egészségesen étkezem, éhezni nem akarok. Akkor az lesz, hogy egyszer egyik, máskor másik fajtát csinálom. :) Köszi.
2010. jún. 7. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináld Rékát!! Nagyon jó lett a testem a tornáitól+imádok mozogni meg szeretete velem a mozgást,jó az állóképességem sb....

Futni is futhatsz mellette de az evés nagyon fontos!! 5x minőségi táplálkozás+sok víz!!!

2010. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!