Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdek neki a 90 napos...

Holnap kezdek neki a 90 napos diétának. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Negatív véleményt nem kérek, magam is olvastam a negatív hatásait, de gondoltam kipróbálok. Mit tanácsoltok, mire figyeljek jobban?
2010. máj. 9. 16:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak: fogalmad sincs, hogy miket "zabálok", ezért jobb ha nem ítélkezel. Azt hiszem, te csak szeretnél olyan vérképet és egyéb leleteket mint az enyém -bár kettőnk közül te vagy a megszállott, aki valószínűleg tévúton jár. A második babámmal voltam terhes és terhesség alatt általában megszokott a rossz vérkép, a rossz vércukorszint, az enyém mégis tökéletes volt akkor is, a doki csak ennyit mondott: "erre csak egy magyarázat van: jó az étrendje és az életvitele." És így is van. Fogalmatok sincs, hogy mivel foglalkozom, hogy miből van a 2 diplomám, úgyhogy ha neked valaki meggyőzőbb az 55%-ával, akkor csak tessék, hallgass rá. Igaz, már a stílusából is kiderül, hogy nemhogy a táplálkozáshoz nem ért, de a jó modort sem sikerült elsajátítania, valószínűleg otthon csücsül egész nap a 8 általánosával az Interneten lógva és azt hiszi, hú de tudja a dolgokat. Ti biztosan a futballozást is tankönyvekből oktatnátok, hát az olyan is lenne... A megtapasztalt dolgok számítanak, nem az amit valami nagyokos publikál a kamu szaklapokban. Igen, én is ismerek olyat, aki nem fogyott a 90 napos diétától, de egyetlenegy ilyen ember van a környezetemben, a többieknek mind bevált. Akkor a te szemléletedből kiindulva ő is csak egy kivétel, mint amilyen szerinted a vesebeteg anyukám. Már bocs, de ismerek olyan 87 éves nénit, aki 30 évesen vette be az első gyógyszerét (Algopyrin-t fejfájásra), heti 2-szer eszik csak húsfélét, ezzel szemben joghurtot minden nap és makkegészséges, a legtöbb fiatal csak szeretne olyan egészséges lenni mint ő. Bedőltök a sok hülye modern maszlagnak, amiktől ideig-óráig vékonynak lehet lenni, aztán 40 évesen konyec és csodálkoznak, hogy miért. Régen nem voltak ezek a hülye irányzatok, mégis rengeteg idős ember van jobb formában mint egy-egy mai fiatal.
2010. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Böse ***** válasza:

Hallod, utolsó te egyszerűen fogyatékos vagy.

A hülyeségeid, sorban:

-látom már huszadszor is a vérképedre vered magad, de a jó vérképed még nem jelenti azt hogy értesz a táplálkozáshoz

-a lőtéri kutyát nem érdekli hogy mivel foglalkozol, hány diplomád van. te is láthatod hogy a büfé-ruhatáros diplomáddal is csak annyi eszed van , hogy "amit én gondolok az szent, minden más tévút"

-azért van 55%-os értékelésem (amit nagy ívben lesz*rok), mert nem azt írom hogy, persze, egyél csak csokikát, meg sütikét, és még csak véletlen se mozogjál, mert még megárt

-ja a tapasztalat! hát a mi módszerünk pontosan a tapasztalatra épül (de tudományosan is alá van támasztva), csak nem 100 kilós sztárpalánták meg magazin-szerkesztők tapasztalatára, hanem sportolók és értelmes hobbistákéra, akik egy diétától nem csak vékonyabbak lesznek, hanem csontra leszálkásodnak

-az idősnéni példáid meg nevetségesek, de nem is arról beszéltünk mit kell enni ahhoz, hogy 300 évig vegetálj. Szerintem nem tudsz olyan 65 év feletti embert mutatni, akinek nem telik másfél órába elsétálni a közértbe, vagy aki önerőből meg tud állni a buszon.

Nyugodtan nyomjad csak magadba a joghurtnak nevezett ipari rohasztott tejet, az nagyon jó!

De az, hogy zöldséget,gyümölcsöt(igen, ezt is, de nem csak ezt!),húst, hüvelyeseket, gabonát kell enni változatosan, az gyúrós maszlag, meg "hülye irányzat", de a 90 napos diéta az maga a csoda!

Akkor az ember több tízezer éve a mi hülye irányzatunk szerint kajál.

2010. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Bedőltök a sok hülye modern maszlagnak"-hát én épp azt írtam,hogy nem dőlök be ezeknek,mint például a 90 napos diéta:D Gyúrhatnál kicsit a szövegértésre. A te magánéleted,hogy hányszor szültél,milyen a vérképed meg azt se értem hogy illik ide. Azt kellene megérteni,hogy fogyni életmód változtatással lehet (kiegyensúlyozott étrend-szénhidrátok lecsökkentése többekközt) . Ne mond azt nekem,hogy ahhoz hogy egészséges legyél elég ha jó a vérképed,jobb ha tudod az egészség nem ezt jelenti. A sok lisztes,cukrozott szarra meg nincs szüksége a testednek,hanem a jóminőségű,magas tápértékű élelmiszerekre ( zöldség,gyümölcs,fehérhúsok, natúr,lehetőleg házi tejtermékek , teljes kiőrlésű kenyér,natúr zabpehely,barnarizs és sorolhatnám) ..ezeket nevezzük minőségi tápanyagnak, nem a 150 kalóriás epres joghurtot meg csokoládét,a fehérkenyeret amiben csak liszt van,térfogatnövelő,tartósitószer dögivel és ki tudja még mik.. én annyit irtam,hogy aki tartósan és EGÉSZSÉGESEN akar fogyni,nem IZOMBÓL,hanem ZSÍRból az ne olyan "diétát" (már maga az,hogy ezt diétának nevezi valaki egy vicc) válasszon már amiben pont a felesleges,üres ,tápanyag nélküli élelmiszereket kell magába tömni 4 napból 3-on:D Te nem érzed ezt az ellentmondást,a diéta szó és eközött a szarhalmaz között? Egy kiegyensúlyozott étrend minden nap kiegyensúlyozott kell ,hogy legyen.. gondolom ismered az ételpiramist,na azt nem én találtam ki,hanem nálam sokkal de sokkal okosabbak,úgy kell étkezni,aszerint MINDEN nap,ugyanis a tested folyamatosan ugyanazokat a feladatokat kell,hogy ellássa,nem csak 4 napból 1 -en. A probléma ott van, hogy rengeteg ember eszi a kenyeret mindenhez,leül a TV elő nassol ,csipsz,csoki,kóla.. Abba hogy valaki minden nap eszik húst,és MINŐSÉGI szénhidrátot ( mértékkel!!) ,még senki nem halt bele,attól hogy anyádnak 15 ezer esetből 1* problémája lett tőle,bár megmondom őszintén ezt is nehezn tudom elképzelni....

Az elhízásba viszont minden évben szép számmal hullanak az emberek. Ebben gondolom nem vitatkozunk.


Miért baj ha az izmodat bontod a zsirod helyett?Először is ronda,plöttyed leszel,hiába mutat kevesebbet a mérleg. Másodszor bármilyen baleset ér téged,legyengülsz a hájad után majd rögtön a szivizmod jön amit elkezdesz lebontani.


Szóval azon kivül,hogy fogyni lehet (de hogyan,miből,éás miylen áron?) a 90 napossal milyen más előnyökkel jár még,mondd már meg? Mert amiket én leirtam annak az előnyei például nem halsz bele egy influenzába,nem halsz meg 60 évesen érelmeszesedésben,trombózisban,nem fulladsz ki ha meg kell mászni egy lépcsőt,ha haza kell cipelni 3 szatyrot.. a fogaidat nem teszi tönkre a sok cukor, a koleszterinszinted alacsony marad, a bőröd nem lesz undoritó zsiros,pattanásos.. egyszóval sokkal nagyobb az nesélyed rá,hogy hosszú teljes értékű életet élsz igy (mert egy életen keresztül lehet igy táplálkozni,mivel nem megterhelő,nem koplalsz,mégis mindent megadsz a testednek amire szüksége van) . Na ezt jelentené az egészséges,nem azt hogy normális a fehérvérsejtszámod,meg a vasad:)

2010. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Még egyszer elmondom: lövésed sincs róla, hogy miket eszem -ez a kommentedből is látszik. Ezen kívül kisgyerekkorom óta rendszeresen sportolok, a mozgás a mai napig az életem része, heti 2-szer 3-szor járok edzeni, attól függ, hogy az időm mennyire engedi. Csak vagdalkozni tudsz, látszik, hogy lövésed sincs a dolgokról, pl. amit a vérképről írtál -nos, az ország egyik legjobb orvosa mondta azt a vérképem alapján, amit az előző hozzászólásomban írtam. Szóval valami köze mégis csak van a táplálkozáshoz, ha egy orvos így vélekedik. Neked meg a 8 általánosoddal nyugodtan lehet róla ellenkező véleményed. Büféktől és ruhatáraktól igen távol állok. Képzeld, minden áldott nap eszem gyümölcsöt és zöldséget. Amit a joghurtról írtál az igaz, ám ez a többi élelmiszerre ugyanúgy kivétel nélkül igaz -mind tele van mesterséges sz.rral, de 2 rossz közül sem mindegy, hogy melyiket választod. Az állatokat egytől egyig mesterséges tápokkal etetik, hogy ezután te ezt megeszed, azt majd a húgysavad, a koleszterined és a trigliceridszinted bánja. A joghurtoktól max f.sol egy jót. Azért van különbség. Amúgy meg szíved joga, hogy neked nem jön be a 90 napos diéta -hát ne csináld. Tömd magad a hülye tömegnövelőiddel meg az étrendkiegészítőknek nevezett nyavalyákkal, hadd legyenek ott a mesterséges kockák a hasadon, mellesleg nincs olyan épeszű nő akinek ez bejön.
2010. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
:DDDD Najó én befejztem,mert tényleg fogyatékos vagy:) Ha te normálisan étkezel annak nagyon örülj,én is nagyon örülök,de akkor mért buzditasz másokat arra hogy ne igy tegyenek ? (90 napos) Amúgy ha valóban normálisan étkeznél,akkor nem ajánlgatnád ezt senkinek mert tudnád,hogy egy SZAR. A VÉRKÉPED MÉGEGYSZER LEÍROM MEGÉRTSD,NEM ÉRDEKEL,A DIPLOMÁIDAT IS LEFOSOM METR SMEMI KÖZE A TÁPLÁLKOZÁSHOZ.
2010. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Bocs, de ki kell, hogy ábrándítsalak: én nem csak a vérképemről beszéltem. Mellesleg elmúltam 30 és SOHA ÉLETEMBEN nem volt még egy darab lyukas fogam sem. NA, ez is azért jelent valamit, nem lehet mindent a véletlen számlájára írni. A bőröm olyannyira jó és feszes (még csak véletlenül sincsenek terhességi csíkjaim, bár azt biztosan nem tudod, hogy a bőr feszessége totál genetika, táplálkozhatsz te full egészségesen, ha olyan géneket örököltél, akkor úgyis csíkos lesz a hasad) hogy volt rá példa, hogy személyit kértek tőlem a boltban amikor vettem egy üveg piát. Az erőnlétemről meg inkább ne beszéljünk, maradjunk annyiban, hogy mindenki megdöbben azon, hogy a kis picike 160 cm-s magasságommal mi mindenre vagyok képes. Jah persze, ez is biztosan csak azért, mert a XII. kerületi hegyvidéken nőttem fel és ugye a hegyi levegő... Na ja, mindent meg lehet magyarázni. A 150 kalóriás joghurt meg kutyafüle, az nem tétel. Tény, hogy tele van mesterséges anyagokkal, mint ahogy minden, a csirkétől kezdve minden.

Írtad, hogy a 90 napos diéta csak fogyásra jó. Könyörgöm, ha ő fogyni akar?! Akkor naná, hogy ezt választja. Azt meg a Jósiten sem tudja 100%-ra megmondani, hogy miből fogyta amit leadott. Mozogni kell és akkor nem lesz izomveszteség. Szakemberek előadásán (igazi szakemberek, nem Ecseri piacon vásárolt diplomával rendelkezők) hallottam, hogy az anorexia azért veszélyes, mert miután nem maradt már zsír amit lebonthatna a szervezet, így az izmot kezdi bontani, és mivel a szív is izom, nagyon-nagyon súlyos következményei lehetnek az anorexiának. Először tehát a zsír megy le.

2010. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Böse ***** válasza:

Hallod, ez a nő kemény, mint a kád széle, ne kezdj ki vele!

Ért a táplálkozáshoz, az állattartáshoz, vágja az anyagcserefolyamatokat az emésztőenzimekkel, hormonokkal, mindennel együtt, olyan 75 éves szupernagyikat ismer, akik bármikor péppévernek, világ legelismertebb orvosához jár, feszes a bőre, egy foga se hullott ki és olyan vérképe van hogy besz@rsz! A diplomáját annyit emlegeti, hogy meg se merem kérdezni hogy milyen, biztos nagyon hasznos(a szövegértést igaz nem nagyon sajátította el)!


Mi a 8 általánosunkkal nem vagyunk ellenfelek neki! :D


ui.: lassan én is kezdem feladni, de szórakoztatom magam még egy kicsit

2010. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Pfff! Számolni nem nagyon tudsz... már ami a diplomák emlegetését illeti. Amúgy a többi igaz, de irigykedj csak nyugodtan -van miért. A szövegértéssel meg neked van bajod. Kettőslátásodat mikor kezdik kezelni?
2010. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!