Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdek neki a 90 napos...

Holnap kezdek neki a 90 napos diétának. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Negatív véleményt nem kérek, magam is olvastam a negatív hatásait, de gondoltam kipróbálok. Mit tanácsoltok, mire figyeljek jobban?
2010. máj. 9. 16:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Adom 68%-os kolléga válaszát. Sajnos itt minden edző/dietetikus 70% alatti
2010. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%
A 10.38 -nak üzenem,hogy ez mind szép és jó,de nevelj egyedül egy kilenc hónapos kislányt,vezess háztartást,és még állatokat is nevelek,mert olyan jó a mai gyed,gyes,hogy gondolhatod mennyire meg lehet belőle élni!Ebből következik,hogy nem tudok eljárni edzőterembe,pedig szeretnék,és nem lustaságból nem teszem!és ehhez folyamodok,pl. a kilecven naposhoz!Szerintem nem rossz eredmény,hogy 87 kg-san mentem be szülni,és most 64 vagyok!És ezt mind csak azért mert egy anyuka is szeretne csinos lenni!
2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja,mdominika@freemail voltam!
2010. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont: teljesen igaza van! Amúgy meg a 90 napos diéta nem holmi női magazinok kreálmánya... Szomszédom is csinálta, ő pedig történetesen férfi és nagyon hatásos volt a diétája. Ha valaki annyira okosnak képzeli magát mint a 68%-os és a többi válaszolót meg idiótának tartja, akkor egész nyugodtan lepattanhat erről az oldalról és menjen szaklapokba publikálni.
2010. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Böse ***** válasza:
100%

11:39nek

Igen, az utolsónál az aduász, a legnehezebben támadható kifogás.

Kár hogy hülyeség, mivel A DIÉTA (a rendes) semmivel sem igényel több időráfordítást, mint a 90 napos.

Mozogni nyilván célszerű lenne, de ha nincs rá idő akkor nincs rá idő (bár általában ez csak kifogás).

A 90 napos diétáról egyébként lerí, hogy szakavatatlan kontárok csinálták (nagy valószínűséggel női magazinok), ugyanis akinek halvány fogalma van a táplálkozástudományról,

az tudja, hogy változatosan érdemes táplálkozni minden nap, hogy a makrotápanyagokat megfelelő arányban biztosítsuk.

A 90 napos diéta azért terjedt el, mert futtatják a női magazinok(hiteles forrásnak meg senki nem néz utána), semmi ész nem kell hozzá, és valamivel eredményesebb, mint a többi divat-diéta.

Az a bizonyos 68%-os edző meg nem "okosnak képzeli magát" hanem jobban ért a témához , mint te , amit te képtelen vagy elfogadni.

Mellesleg mi a kérdezőnek próbálunk segíteni, és nem ölhatalmúlag, hanem azért mert ő kérte!

2010. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én nem értem, h miért hibáztatjátok állandóan a női magazinokat! Én szoktam venni több ilyen lapot is, de minden hol nagyon szépen le van írva, h hagyd el a cukrot kevesebb szénhidrát és nagyon sok mozgás persze azt is ésszerűen, mert azt nagyon komálom mikor valaki egy kezdőnek ajánlgatja, h fusson le egy az egyben 40 percet meg egy órát! Gondolom én ő már az első perctől kezdve egy órát futott! Képzeld el volt, h a tesi órákon csak a mi osztályunk végzett rendszeres mozgást a többiek meg ott csücsültek és bizony volt is akin ez meglátszott! Valószínű a kérdezők között is vannak olyanok, akik ellógták a tesi órát most pedig szeretnék elkezdeni, mert muszáj erre te mondod neki, h kapásból fusson le egy órát! Ez nem így van, aki ehhez nincs hozzászokva ott fog kidőlni a helyszínen! Ennyi! Az is nagyon aranyos mikor 15 éves a kis csaj nincs is annyira nagy feleslege mégis mindenki buzdítja arra, h salátát meg gyümölcsöt zabáljon! Oké egészséges kell meg minden én is eszek, de meghaltam volna sőt egy betűt se bírtam volna tanulni ha ilyen koszton élek! Én is a mozgást tudom ilyenkor mondani elvégre nem muszáj 3 órán keresztül msn-ezni és talán a tiniknek se lennének ilyen nagy problémáik! És én nem vagyok edző nem vagyok szakértő csak nem értem ezt az egészet! Nekem is volt, h le kellett adjak, mert brutál sovány voltam a műtétem előtt és a felhizlalásom kicsit jobban sikerült, mint kellett volna, de azért nem mindent vontam meg magamtól nem zabáltam egész nap csak gyümit és nem futottam 2 órákat még is lefogytam!
2010. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok dietetikus, csak józan paraszti ésszel próbálok gondolkozni: mitől lenne hatásos egy olyan diéta, amiben az ember 4 napból 3-szor szénhidráttal tömi magát egész nap (a keményítő és a gyümölcscukor is szénhidrát), és csak egyetlen napon, a fehérjenapon táplákozik viszonylag egészségesen. Gondolom, az azért mindenkinek megvan, hogy a szénhidráttól hízunk, a többi meg csak legenda. Szerintem nincs olyan, hogy a szénhidrát hirtelen meggondolja magát, másképp viselkedik és nem hízlal.

Minden esetre ha a dietetikusoknak nem hisztek, legalább ezt olvassátok el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__80..

2010. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azért van 4 napból 3 olyan nap, ahol szénhidrátot kell enni, mert ezzel tudod csak fenntartani a szervezeted egyensúlyát. Hülye Hollywood-i tévhit (na, itt valóban megemlítheted a női magazinokat), hogy a fehérje a jó. Édesanyám egy vesével született és a nagyokos dietetikus (vagy legalábbis annak adta ki magát) tanácsára belekezdett egy diétába (csontritkulása van, volt rajta 5 kg plusz, amit emiatt a betegség miatt le kellett adnia) ami szintén ilyen fehérje-favorizáló, szénhidrátot elutasító volt és csesszék meg, az az egyetlenegy veséje is majdnem tönkrement a sz.ros fehérjék miatt! Hadd ne mondjam, hogy mi pénz, idő és idegeskedés volt míg úgy ahogy helyrejött anyám. Azóta is folyamatos kontroll stb. Jah és persze azt az 5 kg-t végül a 90 napos diétával adta le. 60 éves, a mozgás sosem volt az erőssége és így is tartja a súlyát. Szóval ennyit erről. De tudnék más példákat is mondani erről a fehérje-istenítésről, hogy miért tévút ez az egész.
2010. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Böse ***** válasza:

A fehérjefogyasztás alapvető fontosságú és nem tévút.

Attól hogy kb 10 000 emberből egynek a veséje érzékeny a magas fehérjefogyasztásra, attól még a fehérje nem méreg. Elég nehéz elhinni, hogy tudod miről beszélsz, amikor ehhez hasonló mondatokat írsz:

"szénhidrátot kell enni, mert ezzel tudod csak fenntartani a szervezeted egyensúlyát"

"szaros fehérjéket" meg mindenki eszik minden nap, csak általában a legfőbb forrás a tésztában lévő tojás, meg a párizsiban lévő szójafehérje és hasonló ipari hulladékok.

2010. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

11:28 igyvan,zabáljál a diétád 80%ban gyümölcscukrot fehérliszttel (pizza,kenyér,sütemények) Reggelire,ebédre,vacsorára. Ez aztán fenntartja a tested egyensúlyát,hogy abból zabálsz a legtöbbet amiből a legkevesebbet kellene ha fogyni akarsz:) Nem baj nincs még elég cukorbeteg..

Én csak arra kérek mindenkit,hogy ha ezt a f@szságot cisnálja legalább ne okoskodjon,és ne próbáljon idiótaságokat tömni másoknak a fejébe, meg ledegradálni amit nyilvánvalóan egy hozzáértő (dietetikus,edző -mert az egyik hozzászoló szinte biztos hogy valamelyik a kettő közül) ír .Ne haragudj de ő kicsit meggyőzöbben irta le,mi a gond ezzel és hogyan kellene táplálkozni,mint te aki okosnak szerettél volna tűnni azzal hogy a sok cukros,szénhidrátos szeméttel "fenttartod a tested egyensúlyát":D

Azt meg sajnáljuk ami anyukád veséjével történt,de ez nagyon ritka.Az viszont nem,hogy 150 hájas emberek tömörülnek reggel a metrón, ők meg nem a haltól,túrótól,fehérhústól (fehérjétől) híztak meg,elhiheted:) hanem attól ,amit ti a "diétátok" alatt fogyasztotok. Persze minden dagadt 1 hónap alatt le akar dobni 20 kilót,de a kenyérről,édességről,tésztáról le ne kelljen mondani!

EGY VICC

2010. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!