Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit fogyhatok 1 év alatt?

Mennyit fogyhatok 1 év alatt?

Figyelt kérdés

100 kg vagyok és 1 évem van hogy 40 kg-ot fogyjak.Szerintetek a 90 napossal ez lehetséges?Mellette eljárnék úszni,futni.Hogyan csináljam?Tanács?Van esetleg olyan étrend ahol a 90 nap végig le van írva h mit kell enni?Kérlek segíts!

17/L


2010. jún. 15. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

bele kell férned a koporsóba, vagymiért kell 1 év alatt 40 KILÓT lefogynod??? talán azért vagy 100 kiló, mert nem mozogsz, a fogyáshoz szükséges izommennyiség meg vagy 3-4 hónap mire kiépül, ha minden nap vagy 2 órát edzel, és utána fogsz fogyni max 30-t egy év alatt...(kevesebbet csak akkor egyél ha egész életedben annyit fogsz!)

a 90 napossal egy év múlva 120 leszel!

2010. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ugyanen, miután néhány osztáltársam leérettségizett, és nem sportoltak(heti 120 percet se) kb 10 kilót felszedtek 1 év alatt
2010. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne fogyókúrához nyúlj, hanem VÁLTS ÉLETMÓDOT!!!


A fogyókúrák mind valamilyen hiányllapotot állítanak elő a szervezetben, amiatt vezsítesz a súlyodból, ahogy kicsit is lazul a szigor, viosszahízol!

ÉLETMÓDOT kell váltani! Keress egy sportot, ami neked való, és minden másnap csináld minimum másfél órán át (mondjuk azt sajna nem tudom, ekkora túlsúlynál hogyan kell bevezetni), egyél egészségesen!


Nem kell étrend előre megírt változatban, mert meg kell tanulnod, hogy mit ehetsz!


Gabonafélék teéljes kiőrlésű vereziója, sovány húsok, sovány tejtermékek, sok gyümölcs és zöldség, rengeteg folyadék.


Recepteket a neten bárhol találsz wellness oldalakon. Csatlakozhatsz csoportokhoz i,s akikkel együttesen sokkal könnyebben menne.

2010. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, én 8 hónapig napi 600-800kcal között ettem, fogytam 38kgt. Nem jött vissza,persze nem zabálok,normálisan eszem.
2010. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia én szívesen segítenék neked most megszabadultam 15kg-tól még 5 kg-ot leadok és kész:)) Ha akarod msn-en beszélhetünk.!
2010. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Havonta 2-3 kilót fogyhatsz normálisan. Először többet, aztán kevesebbet. Így kb. 25 kg körül jön össze egy év alatt, de 30-nál nem több.

A 90 napos diéta szar, sokan lesznek cukorbetegek (olvass utána itt a fogyókúrás topikokban), és 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad, és mint tudjuk, attól hízunk.

A 600-800 kalóriás diéta sem jó, az éhezés. Lehet, hogy eredményes, de utána 1200 kalóriával visszahízod, pedig az 1200 kalória is kevés.

Ráadásul fiatal is vagy, egy elcseszett fogyókúra meddőséget is okozhat.

Keresd fel a házidokit, először is meg kell nézni, egészséges vagy-e, és ha igen, akkor dietetikus mondja meg, hogyan fogyhatsz.

2010. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 13:18-as válaszoló


Szia! Én is nagyon szeretnék fogyni már egyszer sikerült 20kg-ot de utóbbi hónapokban visszajött kb. 10kg sajnos :(

Megosztanád velem is hogy hogyan csináltad a fogyást?:)

2010. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze ha akarod e-mailbe beszélhetünk msn, írj rám 13:18-as:-)
2010. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napostól lett vki cukorbeteg???Azt hogy csinálta,az érdekelne!!!! :S

Na,mindegy.

Sztem is az életmódváltás a kulcsszó,de ahogy olvasom,vmi ilyesmit fontolgatsz te is.Aki egy évre tervez,az már sztem életmódváltásnak is betudható.Utánna nem hiszem,h lesz edved elcseszni amit nagy nehezen elértél...és sztem egyáltalán nem baj,ha a mozgás mellé beiktatsz egy kis diétát is,ugyanis nagyon nem mindegy,h 100 kg-san napi 2 óra edzés után felzabálod-e a hűtőt,vagy sem.Sztem a 90 napos jó,mert még ha nem is egy napon de minden tápanyagot beviszel a szervezetedbe min. 4 napon belül.Ha éhezel közben,egyszerűen rosszul csinálod.

[link]

2010. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! én 21/L vagyok, 105 kg-ról indultam, ÉLETMÓDVÁLTÁSSAL eddig már 25,5 kg leadtam, vezetek róla egy blogot: [link] ha van türelmed olvasd el legalább az első hónapot, abban benne vannak az alapok. Ha kérdésed lenne e-mail is tudsz nekem írni. Szívesen segítek, ha kell a lelki támasz, ösztönzés, rugdosás, lelkesítés. Csodák nincsenek, egészséges táplálkozás, mozgás a kulcs! Mindenképpen menj el a háziorvoshoz, mielőtt belevágánl!
2010. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!