Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti nektek hogyan sikerült...

KisCOCA kérdése:

Ti nektek hogyan sikerült lefogynotok, és mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sikertörténetekre lennék kiváncsi, hogy titeket mi motivált, és hogy sikerült lefogynotok. Segítséget szeretnék kérni, hogy nekem mit ajánlanátok.

17/lány, 177 cm és 66,8 kg.



2018. aug. 9. 10:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

16

Na még egyszer: orvosi és pszichológiai tényeket próbálsz meg lenyomni azzal, hogy "mert csak".


Nevetséges.

2018. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

16

Azt úgy jól érzem, hogy nagyon nem kolléga vagy?

:)))

2018. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A sajátomról nem írok sokat, mivel most is kövérebb vagyok még, mint a kérdező...

Röbviden: szénhidrátcsökkentés, zsírcsökkentés, de ami az utolsó jópár kilón segít át, az a MOZGÁS! Nem is foglalkozom vele, mit eszem, csak a táépanyagbevitelem legyen jó. A mozgás miatt mindenképpen fogyok, míg kevés mozgással sehogy se ment, semmiféle nekem elvben jó korlátozással sem.


De a legjobb, ha a személyre szabott módszert találod meg, kérdező. Egy jó életmódváltást melegen ajánlok, csak a konkrétumai egyéniek.


Ami a reggelis vitát illeti, na ez is egyedi. Az anyagcsere csak több napos koplalástól lassul, legjobb tudomásom szerint. A reggeli kihagyásától biztosan nem, évtizedek óta nem reggelizek, azóta sokkal jobb nekem :D Ha mégis reggelizek, akkor jóval többet eszem aznap, kevesebb energiám lesz és rosszabbul érzem magam. MINDEGY, miből áll a reggeli, lehet extrém szénhidrátszegény is, az se jó nekem.

Nem kell böjtölni, akinek nem passzol, ne tegye. Én nem tudok nem böjtölni, ez a természetes, óriási önerőszakolás kellene a délelőtti evéshez, ezt hedonistaként képtelen vagyok megtenni, extrém eseteket kivéve.

2-300 kcalos étkezésre is képtelen vagyok, a családomban mindenkinek 1000-1500 kcal az első étkezése, különben éhezik. Hogy ez miért zavar valakiket, fel nem fogom. Nyilván nem fogjuk éheztetni s enerválni magunkat a reggeliimádók miatt...

A fogyás pedig különösen necces egyeseknek. Aki éhezik napi 5 kicsi étkezéstől, az lehet jóllakott, ha ugyanazt az ételt 3 adagban eszi meg (vagy 2-ben vagy 1-ben. a családomban senki nem képes fogyni napi 3 evéssel, az iszonyú sok kalória, pedig nem vagyunk inaktívak és az anyagcserénk se lassú).

Szerintem jó, ha elfogadjunk az egyéni korlátainkat, jellemzőinket (bár én is próbáltam 800 kcal alatti nem extrém közeli étkezéseket tartani úgy egy évig. nem ment) s azt is, hogy nem minden ember egyforma.


Ah, már megint elragadott a frazeológiám, még jó, hogy az egyéni fogyásom történetét kitöröltem :D. De határozottan felbolydít, ha valaki egy fix dolgot akar ráhúzni mindenkire, akkor is, ha azoknak az nagyon káros és életminőséget roncsoló.

2018. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia.

10 hét, 20 kg mínusz. Heti 3x50 perc súlyzós edzés, 3x40 perc kardió. Diéta szép lassan 2200 kcalról 1400 kcal-ra csökkentve.

Engem motivált, hogy a személyi edzőm rakta össze az étrendem és az edzéseket. Így nem gondolkoztam azon, hogy jó-e amit csinálok, csak csináltam.

Egyértelmű, hogy a szénhidrát forrásokat, mint a kenyér, sütemény, krumpli, édes üdítők, csokik nullára csökkentek.

Csirke, rizs, tojás, brokkoli, répa, zöldbab, ami a diétám alapja volt.

2018. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 elfogadom válasza:
Én úgy adtam le 1hónap alatt 5kgot hogy reggelire csak gyümölcsöt ettem és utána délig semmit meg volt hogy nem reggeliztem
2018. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A gabonaféléket, cukrot amennyire tudtam elhagytam és sokat sétáltam. Kezdésnek 1-2 napig csak fehérjét ettem. Durva volt, de hatásos.
2019. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!