Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért megy ilyen nehezen?...

Miért megy ilyen nehezen? Csak nekem vagy másnak is?

Figyelt kérdés

180 centi vagyok, 94 kiló, egy 10-15 kilót szeretnék leadni, vagy 20-at ezért elkezdtem a 90 naposat. Már egy hete csinálom de nem látok változást (centiben mérek). Miért mehet ilyen lassan? Csak nekem vagy másnak is ilyen lassan megy? Hogyan gyorsíthatnám meg? Szeptemberig le akarok fogyni! Minden este futni járok, vagy sétálni!

22/L


2010. jún. 29. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is a 90 napost csinálom 3 hete kb... nekem van eredmény bár nem sok de igazából az ideális mivel 3-4 kilót fogytam járok futni is meg tornázok... lehet te bemeséled magadnak hogy nem fogysz stb stb vannak ilyenek ne úgy állj hozzá h uhh nincs eredmény.. 1 hét után meg még ne is nagyon várj.. kitartás sikerülni fog:) írhatsz privit ha gondolod:) 18/L
2010. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia! írnék de nem látok címet!xD

Amúgy lehet hogy fogytam csak máshonnan (a karomat, a mellemet, a hasamat meg a combomat mérem cm-re), csak nincs mérlegem így kg-szerint nem tudom nyomon követni:( Az a bajom hogy nagy a pocim, meg a lapockámnál van háj és azt szeretném eltüntetni, egyébiránt egy rossz szavam sem lehet magamra:)

2010. jún. 29. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs a jobb alsó sarokban, hogy privát küldése? bár én nálad nem látok...:S de te hátha... vagy msn-ed esetleg nincs?
2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
mert a 90 napos egy szar, egy hét alatt meg nem történik csoda
2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

gittler@freemail.hu


írj ide, itt megadom az msn-emet!

2010. jún. 29. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
A profilotokban kell beállitani, hogy az email-cimetekre lehessen irni.
2010. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, beállítottam!
2010. jún. 29. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem ne csináld a 90-naposat, én is elkezdtem, úgy egy hónapig tartottam is magam hozzá, mellette heti 3szor mentem spinningre. Eredmény a 4 hét alatt: 2.5 kiló mínusz. Gondoltam, hogy ez egy hatalmas baromság, utána folytattam ahogy nekem tetszett, napi 1000 kalóriát nem léptem túl, figyeltem hogy olyat egyek, ami lassan felszívódó, pl rozskenyér, zabkása, emellett zöldség, gyümölcs, hal, stb. Én 185 magas vagyok, és 108 kiló volt, mikor a legtöbbnek mértem magam, de sikerült 72 kilóra leküzdeni magam. Még olyan 3-4 kiló és szuper lesz:) Mindezt különben több, mint 1 éve kezdtem el. A lényeg, hogy indokolatlanul sok kalóriát tartalmaz a 90-napos, és nekem nem jött be, másnak lehet hogy igen, saját tapasztalatból mondom, hogy szerintem nem ér semmit. Minden jót, és sok kitartást:)
2010. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szia utolsó!

én sem ragaszkodom hozzá véresen:) igazából a lényeg nálam hogy viszonylag kevés kalória, sok-sok gyümölcs és zöldség na meg víz, én is eszem sok lassan felszívódó kaját és minden este edzek! Ettől várok eredményt :)

2010. jún. 30. 00:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 3 hete csinálom a 90 naposat,csak én 55-ről akarok 50-re fogyni(tudom,h hülyeségnek hangzik,de van privát oka)...szóval csak azért írom,h vért izzadok vele,mert ezt már nem adja olyan könnyen a szervezetem,de a 3 hét alatt lement 3 kg...úgyhogy én meg vagyok elégedve.Most meg fog jönni,úgyhogy stagnálok,és remélem,h csak ezért.Minden nap bűnöztem egy kicsit (fehérje nap:túrórudi,keményítő nap:fél doboz tejberizs,gyümölcsnap:kis adag gyümölcsleves)...mégis lement...én csak ajánlani tudom...és ráadásul minden nap főznöm kell a családnak,úgyhogy találtam olyanokat,amik nekik is megfeleltek...én alkalmazkodtam,h mit eszek belőle...
2010. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!