Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért megy ilyen nehezen?...

Miért megy ilyen nehezen? Csak nekem vagy másnak is?

Figyelt kérdés

180 centi vagyok, 94 kiló, egy 10-15 kilót szeretnék leadni, vagy 20-at ezért elkezdtem a 90 naposat. Már egy hete csinálom de nem látok változást (centiben mérek). Miért mehet ilyen lassan? Csak nekem vagy másnak is ilyen lassan megy? Hogyan gyorsíthatnám meg? Szeptemberig le akarok fogyni! Minden este futni járok, vagy sétálni!

22/L


2010. jún. 29. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja! minden nap szobabiciklin tekertem fél órát,mert azárt a sport nem maradhat ki,ha diétáról van szó...6:54-es voltam
2010. jún. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Legna válasza:

Hát szerintem azért óvatosan az esti futásokkal. Nem tudom, hogy kilométerben mennyit szoktál teljesíteni, de kár lenne leterhelni a szervezetedet, mert azzal csak árthatsz magadnak.

Én amikor elkezdtem, 78 kilóról indultam, (172 cm a magasságom), az első héten 3 kiló ment le. Nekem a diéta azért volt jó, mert alapvetően nagyon rosszul táplálkoztam. Nem volt semmilyen rendszeresség benne. az éhség mindig "gyorsan" érkezett, ezért olyan dolgokat ettem, amiket pillanatok alatt "meg tudok csinálni". Gyors vagy félkész ételek, chips, csoki, mind-mind gyorsan felszívódó szénhidrát:)

Ez nem csak pár hétig, hónapig, hanem évekig folyt, úgyhogy ez a diéta rendszerességet hozott. Jó volt, hogy volt egyfajta kontroll, egyik nap ezt, másik nap ezt. Megterveztem előre a heti kaját és nem volt lehetőségem, hogy visszacsöppenjek az előző menetbe.

Persze, hogy nehéz, ha könnyű lenne, akkor nem lenne értelme. Minden jóért meg kell küzdeni.

Egyébként a normális fogyási ütem heti 0.5 kg. Nekem is utána 0.5-1 kiló ment le, de ez így nagyon kiegyensúlyozott volt. És nem szedtem vissza, mert a 90 nap alatt olyan szintem megszoktam a sok zöldséget és gyümölcsöt, hogy utána is folyamatosan igényeltem ezeket az étrendemből:)

Kitartás mindenkinek!!

2010. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!