Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Akik atkinssal fogytak azok...

Akik atkinssal fogytak azok mennyi ido alatt ertek el a kivant sulyt?

Figyelt kérdés
Kerlek leirnatok hogy mit ettetek egy nap,mennyit mozogtatok,hany napig/hetig/honapig csinaltatok illetve mennyit fogytatok?Tartjatok azota a sulyt?Koszonom a valazokat!

2019. aug. 7. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15 évvel ezelőtt csináltam. Megvettem a könyvet és az alapján kezdtem el, mellette 2 naponta 1 órát tornáztam. Arra már nem emlékszem, pontosan miket ettem, de eredményes volt, az összes felesleg lement rólam és nem éheztem. Arra biztosan jó volt, hogy rájöttem, hogy a kenyér/tészta/rizs/cukor (úgy általában a sok szénhidrát) nálam a fogyás-hízás kulcsa.

Kipróbálhatod, de szerintem vannak ennél jobb/egészségesebb étrendek is, pl. low carb (LCHF, "szénhidrátszegény diéta"), paleo.

2019. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A súlytartással kapcsolatban: miután lefogytam, szépen lassan visszatértem a régi étrendemhez, szültem 2 gyereket, és nem is mozogtam rendszeresen, így nem volt meglepő, hogy az évek során szép lassan visszajöttek a kilók. 4 éve váltottam LCHF étrendre, max. 100 g szénhidráttal, akkor megint lefogytam (4 hónap alatt kb. 15 kg), és azóta tartom a súlyom.
2019. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!