Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogytak 40kg-ot mennyire...

Akik fogytak 40kg-ot mennyire lóg a bőrötök?

Figyelt kérdés

Mit es mennyit mozogtatok?

Mennyi idő alatt fogytatok le?

Hany evesek vagytok?


20L



2018. máj. 30. 17:02
 1/9 anonim válasza:
100%

Én -44 kilónál tartok, még van legalább 5 kiló hátra. Kalóriaszámolás és biciklizés főként, mostanában kezdtem tornázni is. Kb 1-másfél év alatt ment le. A hasamat plasztikázni kellett. Sajnos a combom is lötyögős még, de azon próbálok sporttal javítani.

24L 162cm/60kg

2018. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Uristen!!

Nagyon ugyes vagy! Igazan buszke lehetsz magadra!

:)

2018. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már lement 15 kg még van 25 hátra. Hát már észlelem hogy nem olyan feszes a bőröm ami fura, a striák halványulnak és össze tudom csípni mindenhol a bőrömet. Eddig a feszülés miatt nem ment. De ez nem rossz még. Nem látom hogy lógna de ugye ez még változhat még sok van hátra.. nagyon félek tőle de bízom benne hogy a fiatalság (17 vagyok) és az ápolás segít hogy elfogadható legyen. Viszont mások tapasztalatára én is nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lett. Remélem sok válasz jön a kérdésre.
2018. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez genetika függő, én fogytam 43 kilót és ez a bőrfelesleg dolog rajtam nem volt szembetűnő :D Nem lógott, nem csipegettem. :) 25/F
2018. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűk év alatt fogytam kb pont 40 kilót. (125--->85; 190cm)

A bőröm egész jól bírta, nem lóg. Bár közel sem olyan feszes, mint aminek örülnék, de hát ez van... Most úgyis próbálom kitölteni a fennmaradt helyet izommal :)

17/f

2018. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6 hónap alatt fogytam 40 kilót. 120-ról 80-ra. Ultra mozgással (minden nap legalább 40 km kerékpár, vagy 20 km kickbike, hétvégi napokon 120-160 km kerékpár vagy 80 km kickbike) Nem lóg a bőr, ebből a szempontból szerencsés vagyok, viszont ezzel a módszerrel nem csak a zsirt, hanem minden izmomat elégettem, utána kezdhettem kondiba járni, súlyzózni, hogy normál formám legyen ... (azóta már rendben vagyok)
2018. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Habár én csak 35 kilót fogytam, azért válaszolok ha nem baj :)

Nagyjából 1 év alatt ment le 30 kiló, utána fél év alatt öt, egyáltalán nem lóg a bőröm, vagyis nincs megnyult bőr sehol. Heti 3 edzés volt az elejétől kezdve, amihez épp kedvem van. Kardio és erősítés egyaránt, szerintem mindkettő nagyon fontos.

20/L 177/67

2019. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33 kilot fogytam, nagyon feszes a borom, semennyire se latszodik. Mindossze napi 30 percet bicikliztem, hetvegenkent kb. 10-20 km-t setaltam. Igaz 25 voltam, tehat fiatal mikor ezt csinaltam. Most 30 vagyok es tartom a sulyom. Szerintem ez foleg genetikatol fugg, de azert nem art ha mellette egeszsegen etkezik az ember es sportol, azzal lehet rajta dobni.
2019. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most 56 kg vagyok es no, ez lemaradt. Te kerdezo,hogy allsz?
2019. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!