Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Akik koplalással fogytak!...

Akik koplalással fogytak! Hány kilót fogytatok, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Tudtok valamo diétát (nem baj ha drasztikus) amivel 5-10kg lehet fogyni?


(Amugy edzek is de az nem válkt be csal még nagyobb darab lettem az izommal együtt 😭)


14/l



2017. okt. 15. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
10 kg ugy ket honap alatt.. aztan persze mikor elkezdtem enni vissza is jott minden es csak sz**rabbul neztem ki
2017. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Ne koplalj kérlek. Szörnyű ezt úgy olvasni, hogy 2 anorexiás ismerősöm van, egyik a legjobb barátaim közé tartozik... És bármennyire próbálunk, nem lehet rajta segíteni.

Étkezz egészségesen, számold a kalóriákat (rendesen), fuss, stb.. Csak ne koplalj.

2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bevált az edzés, ha izmosodtál. Az csak jó, feltéve, hogy nem jött fel az izom mellé egy csomó zsír is. Izmosabban nagyobb a kalóriaigényed, könnyebb jó deficitet összehozni.


A koplalás gyorsítja a fogyást, de nem olyan őrült ütemben, hogy megérje. Rengeteg hátránya van. Pl. belassul az anyagcsere, bomlik az izomzat és nehezebbé válik a fogyás. Van, aki szerencsés s ez nem vészes s hamar visszaáll a régi rend, de van, akinek tartósabban kell küzdeni a belassult anyagcserével. Hiába fogysz gyorsan, ha lefogyás után is szigorúan kell fognod magad, pedig a kiéhezett, tápanyaghiányos, valószínűleg lelkileg is kifáradt állapotban ehhez már bőven nincs kedved.

De miért is fosztanád meg a tested attól, amire szüksége van? Ne játssz az egésdzségeddel, fogyj lassabban, egészségesen, életmódváltással!


5-10 kiló lekoplalása általában elég gyors tud lenni ahhoz, hogy tartósabb károsodást ne szenvedj, de a fentiek miatt akkor sem jó.

2017. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az anyagcserével nincs/nem lessz gond mert rengeteg vizet iszom alapbol.Izmosodni meg csak a lábamra izmosodtam a futástol,de a derekam/hasam szerintem tragikus...

Mar egy hete ez van és 2kg-t leadtam de meg ígyis minimum 5-10 kg-t kell...

2017. okt. 15. 23:11
 5/19 anonim válasza:
63%
Koplalas hülyesseg! 25 kg-ot leadtam es 40-et hiztam vissza.
2017. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De te gondolom ugy voltal vele hogy mostmar sovany vagy es akkor ehetsz nyugodtam es amire az eszbekaptal mar mentek is fel a kilok...
2017. okt. 15. 23:28
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj 14 évesen főleg lány ként nagyon jót fog tenni a koplalás. Például gyenge lesz a csontozatod és az ízületeid, a mostani generációkban úgyse akarnak gyereket az emberek(nyugi ha elég ideig koplalni fogsz akkor úgyis meddő leszel), "csak" csont és bőr leszel ami kifejezetten visszataszító. Inkább menj el sportolni és egyél nyugodtan húst, halat, zöldségeket, gyümölcsöket, tésztákat, rizst csak tudj mértéket tartani ha fogyni szeretnél. Tapasztald ki mikor laksz jól és csak annyit egyél(a teltség érzet 5-10 perc múlva érződik majd) Testvérem most 16 éves fiú kick-box edzés mellett mivel növésben van és sportol azt eszik ami jól esik neki és nem kövér. Persze nem zabálja két pofára az édességeket meg a péksütiket, nem vedeli az üdítőket de heti 1-2x azért jól esik neki is. Sportolj, egyél jókat az többet ér mint az éhezés.
2017. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

"De te gondolom ugy voltal vele hogy mostmar sovany vagy es akkor ehetsz nyugodtam es amire az eszbekaptal mar mentek is fel a kilok..."


Nem én írtam a választ, de reagálnék erre. Nem kell ahhoz zabálni, hogy koplalás után gyorsan hízz. A koplalásnál kiéhezik a szervezeted, ezért bármit, bármennyit viszel be utána, maximálisan elraktározza. Sajnos szak nyelven nem tudom megmagyarázni, a lényeg, hogy a tested túlélő üzemmódba kapcsol, és minden rajtad marad.

2017. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Eleve egy evig pajzsmirigy problemaim voltam de szedtem ra szeleniumot,es utana az ertekeim is helyre alltak...

Cukrot,csokit,cukros üditőt egyáltalán nem eszem

2017. okt. 16. 14:16
 10/19 anonim válasza:

Remélem tisztában vagy vele hogy iszonyatosan sok betegséget összeszedhetsz és később nagyon meg fogod bánni ha koplalsz. A hajad is ki fog hullani, na meg amit koplalással lefogysz az kb 1 hét alatt vissza is megy,(sőt még több) mert a szervezeted "éhezik" és próbálja pótolni a zsírt :D Hiába nem eszel.

14 évesen fejlődő szervezet vagy, tönkreteszed magad a fogyózással. Ha egészségtelenül túlsúlyos vagy akkor vannak orvosok akik ajánlanak neked megfelelő diétát, amitől egészségesen fogyhatsz.

Bár úgy teszed tönkre a saját életed ahogy akarod, azért gondoltam figyelmeztetlek hogy mi vár rád.

2017. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!