Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyanok, akik egész...

Vannak olyanok, akik egész életükben fogyókúráztak, mégsem fogytak?

Figyelt kérdés
Nekem az élezem 18 éves korom óta a fogyásról szól. Nem sok kéne, kb. 6-8 kg, mégsem megy. Miattam. 10 éve ugyanott tartok. Minden nap bűntudat, aztán kínzom magam, keveset eszem, aztán elborul az agyam és jól bezabálok, öröm, boldogság. Utána megint bűntudat, sanyargatás, végül 2 tábla csoki és majd kicsattanok. Tudom, akaraterő kérdése...
2019. júl. 3. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egész életedben nem lehet fogyókúrázni, azt már diétának hívják. A fogyókúrának a nevében is benne van, hogy kúra, nem életvitelszerű. Épp ezért nem hatásos.
2019. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
18 évet pocsékoltam el hülye fogyókúràk, koplalàs, kalóriaszàmolgatàs és jojóeffektus bűvkörében. 15 éves korom óta ezzel szarakodtam. Nem jött be, csak rosszabb lett a helyzet. Így pàr hónapja stratégiàt vàltottam. Új életmód kialakítàs történt, egy az anyagcserezavaromra való diétàval, NEM fogyókúra , és nincs benne semmi varàzslat. A test alapvető hormonàlis vàltozàsain alapul ( hízàs- fogyàs ), a bevitt tàpanyagoktól függően. Tehàt tudatos tàplàlkozàs- életmód. + Rendszeres mozgàs. A módszer remekül működik, és jobban érzem magam mint valaha, de nagyobb eredményekhez, jó munkàhoz természetesen idő kell. Nyilvàn nem pàr hónap alatt fogok lefogyni teljesen, hanem hosszútàvon, évek alatt. Ezt elfogadtam, és nem is baj. Egy új életmódot tanulni és gyakorolni kell:)
2019. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!