Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetes viztöl akik fogytak...

Almaecetes viztöl akik fogytak elmesélnék a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ez egy legenda, és értelmetlen önsanyargatás.


bevitt/leadott kcalt számolj inkább. na az hatásos.

2017. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az almaecetes viztöl NEM LEHET fogyni, ezért nem is fog senki tapasztalatokat mesélni.


Ha fogyni akarsz, akkor normális étrendet kell összeállítanod, meg emellett sportolni.

2017. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Inkább sok vizet kell inni, az többet segít... szerintem Az lugosít.. Az ecet az pedig savas.
2017. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van tudom.Ebben is adhatok tanácsot,vagyis véleményt,nem sértödöm meg. De mivan azokkal az emberekkel mint énis,aki szereti a pizzát,hamburgert,alkoholt,eorokrémet,csokit,melette pedig 4müszakban dolgozik,4orákat alszik,aztis jó bekajálás után,mert különben a fáradságtól nem tud elaludni,azoknak csak az maradt,hogy guruljunk?
2017. máj. 19. 20:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

" De mivan azokkal az emberekkel mint énis,aki szereti a pizzát,hamburgert,alkoholt,eorokrémet,csokit,melette pedig 4müszakban dolgozik,4orákat alszik,aztis jó bekajálás után,mert különben a fáradságtól nem tud elaludni,azoknak csak az maradt,hogy guruljunk?"


NEM,nemcsak az marad.

Ehetsz MINDENT, csak nem mindegy, miböl mennyit. Meg nemcsak pizzát, hamburgert és hasonlókat lehet enni, ha ezt szereted, edd néha - hetente egyszer -, és a többi napokon meg valami normálisabbat. Az alkohol sem napi szükséglet - vagy ha igen, akkor ott más, komolyabb baj is van -, és azzal is lehet mértéket tartani. A csoki, stb is olyan, hogy egy-két KOCKA csoki nem árt, egy-két TÁBLA igen.

Szóval némi önfegyelem, meg odafigyelés a mennyiségekre.


Javaslom, keresd meg a kaloriabazis.com oldalát, és ott vezesd, mikor mit eszel, és akkor tudsz fogyni is.

2017. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A súlyvesztéshez kell egy pár dolog. A kalória számolgatás lehet de nem fontos.


Írj privit és elmondom - INGYEN- hogy én hogy fogytam minden sanyargatás, testedzés, és bogyók nélkül 15 kilót másfél hónap alatt.

2017. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja igen az almaecet nem csodaszer. Nem is kell, de segíthet. Nincs jelentősége a savasságának vagy a lúgosságának. A benne lévő anyagoknak köszönheti hatását.
2017. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan írtak privit, így - mivel nem akarom ugyanazt sokszor lepötyögni a telefonon- ide írom!!


Elolvastam 5 különbözö "fogyókúra" módszeres könyvet.

Plusz rengeteg mindent (könyveket, tanulmányokat,cikkeket) a tápanyagokról,fehérjékről,aminosavakról,vitaminokról,zsírokról,szénhidrátokról, összetett, egyszerű, dextróz, fruktóz finomított cukrokról,és mindezek szerepéről, hatásáról, működéséről a szervezetben.


Amit én garantáltan hatásosnak tartok az ezen információk megértése,"összefésülése" után maradt, hihetetlenül egyszerű, DE SZENTÍRÁS JELLEGŰ teendők összessége.


A leírtaknak megfelelően nagyon rövid leszek pontokba szedve.

Utána közlök egy uncsi de NULLA + időt energiát követelő menüt.


Az alábbiak nem választható opciók!


SZENTÍRÁS !!


1, Hajnal 04.00 tól!!


Reggel felkelés után,- de ha lehet minnél hamarabb- 2 dl, vagy több vízbe, fél citrom leve. Csináld pár napig, de ha savat csinál próbálj rá pár nap mulva.

Nem baj, ha csak a munkába menet, vagy csak ott iszod meg.

Ha itt akarod helyettesítsd - de inkább ne- almaecettel.

Ezzel egyidőben 1000 mg C vitamin bevétele. Vegyél D3 vitaminosat.


2, Délig 12.00 ig !! SZENTÍRÁS!☺


Délelőtt MINDEN KÖRÜLMÉNYEk KÖZÖTT gyümölcs. NEM DINNYE ☺ Alma ( amennyi belédfér) narancs, 1 banán (barna pöttyös), szilva, meggy, cseresznye ( keveset)vagy ennek megfelelő bármi. Legalább 1,5 liter sima víz. Csak és kizárólag az. Szénsavmentes.

DE EZ KÖTELEZŐ !!


3. 12.00 tól!! SzIGORÚAN ügyelni az időpontra! SZENTÍRÁS!☺


Eldöntöd, hogy szénhidrátot eszel zöldséggel,vagy fehérjét eszel zöldséggel.


Ha szénhidrát.


Péksüteményt,cukrosat soha.


Ezenkívül mindegy. Margarinos zsömle kifli kenyér bagett stb.

Hozzá paprika,paradicsom,uborka stb bármi zöldség.

Nyugodtan használj sót. Hidd el kell a szervezetednek és nincs köze a vérnyomásodhoz. Ha nem akarsz, ne használd.


Annyit ehetsz belőle amig le nem fordulsz a székről.☺


Ha fehérje.


Az első két hétben szigorúan panír nélküli húsok!!


Totál mindegy, hogy főtt, sült, natúr,vagy fűszeres, csirkemell, tarja, vagy csülök.

Hozzá párolt zöldségköret, vagy nyers zöldségek. Esetleg káposzta,uborka,cékla befőtt.

GYÜMÖLCS BEFŐTT NEM !!


Annyit ehetsz belőle, amig le nem fordulsz a székről.☺


1000 mg C vitamin!


Ha addig ettél amíg le nem dőltél a székről vagy később sikerült enned akkor már nem vacsorázol! Nem és kész.


4. 17.00 ig ha keveset és délben ettél. Pár szelet sonka sajtal zöldséggel.

ez csak akkor kell ha nagyon éhes vagy mert elszámoltad magad.

1000 mg c vitamin plusz a másik fél citromlé 2 dl vizbe csavarva. Vagy almaecet.



Álltalános SZENTÍRÁSOK!!


1, Kötelező a reggeli gyömölcs vagy zöldség.

Ha zöldséget rágcsálsz, répát, vagy bármi mást, utána nem ihatsz egy óra hosszáig,és nem eszel gyümölcsöt sem.

Ha üres gyomorra gyümölcsöt eszel utána 30 percel ihatsz vagy ehetsz zöldséget.


2. Ebéd előtt fél órával ihatsz utoljára. Kaja után nem ihatsz legalább 1 óra hosszáig.


3, egész napi vízmennyiséged 3-5 liter legyen.


4, Szénhidrát kaja után 4 óráig

Fehérje kaja után 5 óráig nem eszel SEMMIT!


5. Ha nagyon fontos du.17.00 órakkor eszel utoljára szénhidrátos vagy húsos kaját. Itt már cdak pár falatok pár szelet sonkák stb.


6.Ha nem vacsizol csak gyümölcsöt vagy zöldséget rágsz azt 19.00 ig ehetsz sokat.



Nem élet halál kérdés, de jó ha figyelembe veszed a vércsoportodat.

- 0-ás vércsop. Kökemény,zsír és hús evő

- A-s vércsop. szénhidrát fogyasztó (leegyszerűsítve)

B-s vércsop tejtermék

AB- adott a fentiekből


Nem pontos de ez az alap.


Majd holnap írom a lusta, megoldható kajámat.

Millió variáció van már azóta de ez tényleg 0 plusz munka és pénz.


szép napot

2017. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. máj. 22. 23:45
 10/25 anonim ***** válasza:

Először is leírom a zöldköretet.

Ezt aztán bármihez felhasználom. Szénhidráthoz és húshoz is. Fűszeres,finom és egészséges. Nem kell ehetetlennek, íztelennek lenni annak ami fogyaszt is.


Én az Aldiba vagy a Lidlben kapható mexikói zöldségkeveréket veszem, mert abban van zöld hüvelyű zöldbab is. Ugyan itt veszek minden más fagyasztott zöldköretnek valót is. Brokkoli,kelbimbó,sárga és zöld hüvelyű zöldbab sárgarépa, franvia saláta alap.( ezt csak két hét után ) Vehetsz a piacon amit gondolsz. Zeller fehér és sárga répa karfiol,karalábé,saláta,paradicsom,paprika...stb. KIVÉVE krumpli. Azt hagy most el. Majd jó lessz a szénhidrátos napodon.


KIVÉVE Kukorica és borsó. Ezek így töményen max a szénhidrátos napodhoz jók.


1kg mexikói aldis

450 g brokkoli aldis

450 g kelbimbó aldis

( néha zöld és sárgahüvejü zöldbabot veszek a mexikói helyett alapnak. A sárga lényegesen olcsóbb de ugyan olyan finom.)


1 nagy fej hagyma

1- 2 db erős vagy édes paprika

1 paradicsom


Ez az alap. Ez így önmagában elég.


Plussz amit akarsz.


Amit NEM : Krumpli, borsó és kukorica.


Ezeket nem teszük bele igy töményen. Ezek max szénhidrát napra valók.


Én a répát szeretem, mert olcsó és finom is.Fehér sárga mindegy.



Ez kb 1200 ft és nekem kéthárom napi kajára elég. Pedig én sokat eszem.


Nagyobbacska pároló edényre ruházz be. Megkönnsíted a dolgod.

Ne fözz, inkább párold.


folyt köv.

2017. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!