Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van-e, és ha van hol fogyiklub...

Van-e, és ha van hol fogyiklub Budapesten, ahol nem pénzért adnak tanácsokat, hanem el lehet beszélgetni olyanokkal, akik szintén fogyókúráznak, vagy akik már sikeresen fogytak valamennyit?

Figyelt kérdés

#fogyiklub
2019. aug. 3. 15:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, de benne lennék a létrehozásában, mert én is hasonló gondokkal kűzdök. :D
2019. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Ha benne vagytok csinálok egy csoportot a fészen ahol megoszthatjuk egymással a tapasztalatainkat sőt csinálhatnánk találkozókat is ahol séta vagy valami laza sportot csinálnánk együtt csak, hogy mozogjunk. :)

( a sport alatt ne valami durvára gondoljatok pl tollas, pingpong stb...)

2019. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van a kik nevű alkalmazás, ahol rengeteg csoport van, tényleg szinte minden témákban. Mondjuk netes és angoltudás kell hozzá, de én ott nagyon kedves emberekkel tudok beszélgetni és motiváljuk egymást.
2019. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Benne vagyok, csinálunk csoportot?
2019. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy idős barátom akar lefogyni (nekem nincs súlyproblémám), de ő nem ismeri sem a számítógép kezelését, sem az okostelefonokat, úgyhogy neki csak személyes találkozók lennének jók.
2019. aug. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!