Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mi az az Atkins diéta? :o:o

Mi az az Atkins diéta? :o:o

Figyelt kérdés
Bocs,még életemben nem hallottam rólaaa.....
2013. márc. 4. 19:39
 1/7 anonim válasza:
59%
A szénhidrátokat szinte teljesen elhagyó , csak fehérjebevitelre figyelő diéta . Mellékhatásai : szédülés , fejfájás , ájulás , rossz szájszag . Előnye : az első hetekben látványos fogyás . Hosszú távon káros az egészségre , megemeli a vér koleszterin-szintjét , húgysav-szintjét , rost- és vitaminhiányos táplálkozás .
2013. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj vele, hogy túl sok a fehérje. sokkal kevesebb fehérje kéne és sok zsír
2013. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 baad válasza:
0%
A mellékhatások az elején jelentkeznek, de vannak. Próbálj meg inkább egy Paleó diétát, de azt is valamennyire csökkentett szénhidráttal, a cukrot, lisztet és a tejet hagyd ki az étrendedből.
2013. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%
es a google.hu-t nem ismered?
2013. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én 2 hete csinálom az Atkins diétát és semmi bajom nincsen.Tök jókat kajálok,és 4 kg lejött rólam.Bármilyen húst ehetsz,lényeg,hogy zöldséggel fogyaszd.Krumplit természetesen szintén ki kell iktatni.Én sokkal jobban érzem magam,amióta ezt a diétát alkalmazom.Nálam a mellékhatás annyi,hogy szebb lett az arcom,a szemem alatti karikás rész halványult,a szemhéjam feletti duzzanat elmúlt,jobb a közérzetem,élénkebb,fittebb vagyok,és ennél végre nem vagyok állandóan éhes. :)

2013. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű ketogén diéta jó marketinggel eladva.

Én is ketogén diétán vagyok, semmi bajom szintén. Jókat eszek, még edzek is mellette, és még így se ájultam el soha. Okos dolog amikor olyan ír valamiről, aki sosem próbálta.

2013. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
gffjolá
2013. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!