Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Az atkins diéta keretein...

Rucaöröm kérdése:

Az atkins diéta keretein belül lehet fogyasztani édesítetlen mogyoróvajat. Mivel egyem? (kenyérrel ugyebár nem lehet)

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek az olyan válaszok, amik hangsúlyozzák, hogy a diéta önmagában nem ér semmit (tudom magamtól is), vagy a vélt/valós káros hatásokról, egyebekről szólnak. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, akkor kérlek ne írj ide semmit. Köszönöm!

2012. aug. 28. 07:56
 1/9 poiu ***** válasza:
Bármilyen zöldség reszelve (én a tököt, karfiolt szeretem), beleütök 2-3 tojást, kivajazott üvegtálba öntöm, 20 perc mikro, megfordítom, 10 perc mikro. Ez finom pizza alap, de bármihez jó köretnek. Nem kenyér, jobb annál.
2012. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudtommal az atkins dieta az fazisokbol all, te melyikben vagy? amugy meg nem arrol van szo h a dieta nem er semmit, mert ez a dieta jo addig h sok feherjet kell enni, de aki fogyni akar az minek akar enni mogyorovajat?
2012. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre előzetesen próbálok tájékozódni (most csak nem eszem azokat, amiket mindenképp tilt, és mindennap próbálok mozogni), és bővíteni a kört, mert ez nekem tényleg teljes életmód változtatás. Rengeteg kenyeret ettem, péksüteményt reggeliztem, és mindig kiadós burgonya tészta és rizs mennyiséget fogyasztottam. Épp ezért piszok nehéz, mert a megszokásaim miatt néha úgy érzem, mintha nem ehetnék szinte semmit, amit eddig szerettem. A mogyoró vaj az egyik, ami biztosítaná a változatosságot a temérdek zöldség mellett, és a könyvben is azt olvastam, hogy lehet enni.
2012. aug. 29. 11:11
 4/9 poiu ***** válasza:
Ha Atkinst akarsz, abba jobb fejest ugrani. Az első héten ketózisba kerülsz, fogysz 4-5 kilót (ennek nagy része zsír). Ha fokozatosan csinálod, az is jó lehet, de semmi köze az Atkinshoz.
2012. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"4-5 kilót, aminek a nagy része zsír" Ekkora baromságot. Ha ez ilyen egyszerű lenne...
2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:

Igazad van, bocs, helyesbítek: az első héten leadott 4-5 kg nagy része VÍZ (kb. 2/3-a).

Az összehasonlító vizsgálatokból az derült ki, hogy az első 6 hónap alatt Atkinssal fogynak a legtöbbet, utána a különbségek kiegyenlítődnek.

2012. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden lowcarb jó, mert természetesközeli - itt a természetes egészségeset is jelent, ez nem mindennel van így.
2012. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül is ja, okos vagy kedves kérdező, nagyon is okos, hogy Atkinsezel, és még tudod is, hogy káros a szervezetedre. De kit is érdekel, a lényeg, hogy fogyj??? Ennyire buta nem lehetsz. Akkor inkább igyál sósavat, kb az is olyan káros.
2012. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mogyoróvajat magában is lehet enni.
2013. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!