Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ez igy jó lessz ha fogyni...

Ez igy jó lessz ha fogyni akarok vagy nem?

Figyelt kérdés

most kezdtem el. hogy ne éhezek minden reggel eszek egy kivit.(nem vagyok dagadt vékony vok csak 40 kg és 11 éves)

ebédre majd eszek egy gyümi salit.

vacsorára meg csak egy kivit. ez jó lessz igy?



2013. ápr. 21. 11:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz lesz (1 "sz") így!
2013. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
11 évesen ne fogyózz. sportolj valamit, hogy az izomzatod erősödjön...most fogsz nőiesedni, könyörgöm, figyelj már egy kicsit oda. betegeskedni akarsz hátralévő életedben? egyél főtt kaját! normális adagot. és keress valami olyan mozgást, amiben örömödet leled! ennyi az egész.
2013. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fehérjét? Úgy le fogsz épülni, hogy az csuda. Mellesleg egy csomó alapvető tápanyagot nem vinnél még be. Ez kérlek így minőségi éhezés, sőt, mennyiségi is. Egyél valami húst is, egyébként pedig ennyi idősen még valóban nem kellene fogyózáson gondolkodni. Nem tudom, ki nyomta a fejedbe ezt a marhaságot. Sportolj, egyél normálisan egészségesen, de ilyen eszetlen diétakúrákat meg se forduljon a fejedben, hogy űzz!
2013. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem LESZ (egy "sz"-szel) jó.

11 évesen ne fogyózz egyedül, kizárólag anyukád segítségével, ha szükséged van rá.

Milyen magas vagy?

("hogy ne éhezzek"... két "z") Fogyókúra mellett kicsit gyúrjál rá a helyesírásra sürgősen!

2013. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Istenem, hova jutunk? Rühellem az idő előtti szexet, de ennél még az is jobb! 11 éves vagy. Vetted?
2013. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt nem gondolod komoolyan -.- Ha még mondjuk tényleg kövér lennél, azt megérteném, de Istenem 40 kg!? Amúgy, aki ilyen szavakat használ, hogy ''lessz'' vagy ''vok'' azt mások lenézik. Legalábbis én biztosan... Az étkezésed ennél nem is lehet rosszabb! Szörnyű! Reggelire kell a legtöbbet enni, vacsorára mondjuk jó a kivi. Reggel kell a legtöbb szénhidrát, az este felé haladva pedig több fehérje. Napi öt étkezést javaslok. Változatos legyen, mert ha így haladsz tovább beteg leszel! Mivel 11 vagy, nem hiszem hogy szabályozni tudnád az ebéded. ''Anya, innentől minden ebédem gyümölcssaláta lesz és punktum!'' Na persze... De talán a te korodban az a legkevésbé fontos! Mozogj, de ne úgy, mint a felnőttek. Gondolom te is láttál testformázó videókat.. Na neked nem olyan kell! Gyerek vagy! Sportolj az iskolában vagy valami szakkörön! Mindenképpen sok SOK vizet igyál! Ez az egészséges! Hidd el, amit te összeállítottál magadnak az rettenetesen egészségtelen! És ha nincs otthon kivi? De amúgy én kiakadtam, hogy hova is jut ez a világ! Remélem te nem vagy plázacica aki beül a moziba egy tizennyolcas filmre aztán iszik egy kávét, bemegy egy ruhaboltba és vesz magának egyedül köldökig kivágott pólókat, mindezt 11 évesen...
2013. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Igen , inkább sportolnod kéne. És majd ha a későbbiekben fogyni akarsz akkor se éheztesd magad hanem ne ülj a tv előtt, ne edd magad fullra, és kerüld az üdítőket meg az egészségtelen kajákat.De ha most

nagyon fogyni szeretnél akkor is ezt a módszert ajánlom.

2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Bár nem értem miért szeretnél fogyni.
2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
óóókééé -.- igyse birnám ki
2013. ápr. 21. 15:48
 10/23 A kérdező kommentje:
3. én találtam ki
2013. ápr. 21. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!