Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az 5. nap hogy nem bírok...

Ez az 5. nap hogy nem bírok enni. Napi 1 zsemlét eszek egyszerűen kihányom ha többet eszek.5nap alatt lefogytam 1,5kg-t de alapból is vékony vagyok nem akarok tovább fogyni mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
szakítás után vagyok szóval gondolom ezért de már szédülök naponta többször meg 167cm vagyok és most 46kg hozzá szóval inkább hízni akarok de egyszerűen nem kívánom a kaját
2013. ápr. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egészségügyi kérdés. Ilyen módon nem fogyni fogsz, hanem izmot veszíteni, megbetegedni.


Zsömle helyett valamilyen húst és zöldséget kellene enni, a zsömlét a hajadra kenheted, annyi tápanyag van benne.


Érdemes lehet orvoshoz, pszichológushoz elmenni, barátaiddal beszélni, mert ebbe teljesen bele fogsz betegedni, testileg is.

2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű: egyél! Ha nem akarsz nagyon csúnyán sovány lenni, akkor enned kell..Döntsd el előre, hogy márpedig enni fogsz, ülj le és egyél.
2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!