Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni akarok, vettem genesis...

Fogyni akarok, vettem genesis T3-at, elkezdtem szedni 2hete, de még nem látszik rajtam semmi! Max 100mg-ot lehet bevinni, de én feleztem, mert azt olvastam, hogy nőknél felezni kell! Tényleg felezni kell, vagy szedjem rendesen?

Figyelt kérdés
Hozzáértők írjanak!Még van Clenbuterolom is szedjem mellé,mert ezt is ajánlják csak még nem mertem szedni mellé!De így,hogy még nem látszik semmi...

2013. ápr. 20. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem ilyen sz.rságokat kellene szedni, hanem normálisan étkezni.
2013. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha szerencséd van (90%) akkor hamisítványt kaptál, és megúszod némi tanulópénzzel. Ha nincs, és igazit kaptál, akkor nekiálltál szétb*szni a hormonháztartásodat és a májadat, főleg, ha minden ismeret nélkül tolod ezt a cuccot, ahogy az kitűnik az írásodból. (és csak zárójelben mondom, hogy attól még, hogy szteroid, nem csodaszer, nem fogsz fogyni a megfelelő diéta/mozgás nélkül, csak ezt a sz*rt szedve)
2013. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Csillagom, ha létezne olyan csodaszer ami a kanapén ülve lefogyaszt akkor nem lennének kövér emberek. Sport, rendes étkezés, pihenés, ez kell a fogyáshoz, nem ezek a szarok.
2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Normál étrend és mozgás! Ennyi kell és nem fél vagy egész csodapirulák.
2013. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szinte gondoltam,hogy lesznek nagyon okos emberek!:) Először is azt mondanám el a gyengébbek kedvéért,hogy ez nem szteroid hanem hormontabletta!Tudom ezzel nem sokat javítottam!Tisztában vagyok azzal,hogy szedjem,mivel nagyon megbízható forrásból szereztem csak még nem látszik rajtam és gondoltam megnövelem az adagot(de nem fogom,mert elértem az illetőt akitől szereztem)!Másik dolog meg az,hogy diétázom(nem túl kemény diéta)mellette heti 5ször járok konditerembe(mivel az élettársam testépítő) és sajnos nem akar lemenni ez a pár kiló!Erősödök,izmosodok,de fogyni nem fogyok(hasból,karból)Amúgy az okoskodóknak üzenem,hogy nem tudom hova dugtátok az fejeteket,szerintetek a testépítők,fittness modellek,személyi edzők mitől lettek ilyenek amilyenek???talán a finom gyümölcsöktől,fehérjéktől,glutamintól nem?fogalmatok sincs az egészről,de oktatni tudtok!Egyébként ha ezeket a szereket okosan csinálod semmi bajod nem lesz tőle!persze mellett májvédővel stb.de azért köszönöm mindenkinek,okosabb lettem!
2013. ápr. 21. 15:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire képben vagy a dolgokkal, ilyen ismeretséggel, akkor ugyan miért itt a gyakori "fogyasztószerek" kategóriájában kérdezel minket, egyszerű embereket, akik olyan ostobák, hogy hormonkészítmények nélkül is képesek lefogyni?
2013. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor:


Nem túl kemény diéta nem létezik. Van a betartott diéta, és van a nem betartott diéta. Ha betartod akkor lesz eredménye, ha nem akkor nem. Ennyire egyszerű.


Ha nem fogysz akkor valami nem működik, valamit nem jól csinálsz és valaki hülye, ehhez azért nem kell egyetemi végzettség. Vagy a párod, vagy a megbízható forrásod, vagy simán te. Kérdezd meg a hozzáértő kedves párodat hogy mi az az aerob edzés és mire való. Mert hogy zsírégetésre. Súlyzós edzéstől ugyanis nem lehet fogyni, csak erősödni, izmosodni. Tehát nagyon nincs min meglepődnöd.


"Egyébként ha ezeket a szereket okosan csinálod semmi bajod nem lesz tőle!"


Persze, mert a baj mindig mással történik, soha nem veled, ez teljesen világos. Ez butaság és naivitás. Buta vagy és naiv? Az meg hogy májvédővel egy kúra után regenerálod a szétcseszett májadat nem azt jelenti hogy ezeknek a szereknek hosszú távon nem lesznek mellékhatásai. De lesznek. Olvass utána. Nem tudom kinek van akkor most homokba dugva a feje.

2013. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Először is megnézném azt az embert aki ilyen szerek nélkül eléri ezt a szintet kb 28évesen: [link]

Jobb oldali csaj(Toldi Zsuzsi)

1.nem túl kemény diétára azt gondoltam,hogy nem csak salátából,zöldségekből áll az étrendem,hanem rizs,hús(csirke),hal,zöldségek,gyümölcs(de ezt nem este) stb

2.hány ember problémája,hogy x kilót sikerül diétával edzéssel leadni,de az utolsó 5kiló sehogy sem megy le!kijelentem nekem is ez a problémám!

"Ha nem fogysz akkor valami nem működik, valamit nem jól csinálsz és valaki hülye, ehhez azért nem kell egyetemi végzettség. Vagy a párod, vagy a megbízható forrásod, vagy simán te." ez röhejes 1kicsit,pont a barátom az akire felnézek és mások is simán felnézhetnének rá,mert ő már elért 1olyan szintet amit nem könnyű!

3.ki beszélt itt csak súlyzós edzésekről???(persze ezt is csinálom,de tudod futópadok,biciklik is találhatok a konditerembe)ebből látszik nem sűrűn láttál konditermet,főleg belülről és 1ilyen oktat! [link]

1kis olvasni való!

Lehet én ezzel szétverem a szervezetem,de nem biztos!!!

Miért mások pl kitudja lehet te is szétcseszed a szervezeted dohányzással,alkohollal!(Amit én nem csinálok)

Hány ember hal meg tüdőrákban 1év alatt?

Még 1szer kijelentem ha okosan és megfelelő kiegészítőkkel csinálod ezeket a szereket akkor nem lesz belőle bajod!De nyugodtan oktassanak olyan emberek akik életükbe nem láttak még ilyeneket!

A diétáról meg az aerob edzésről valami heti magazinban olvastál a kannapén ülve?,mert,hogy fogalmad nincs,hogy 1konditeremben milyen gépek vannak,hogy lehet lefogyni,milyen edzéssel az biztos!de azért kösy

2013. ápr. 22. 17:57
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Najo, befejeztem veled a kommunikaciot mert minden mondatod utan amit elolvasok erzem hogy a halalert konyorognek az agysejtjeim.


Nem tudom ezeket a messzemeno kovetkezteteseket rolam honnan sikerult levonnod, gondolom te is Christian Panthera szintu latnoki kepessegekkel vagy megaldva. De legyen neked igazad, remelem majd 50 evesen emlekezni fogsz erre a beszelgetesre amikor az orvosod kozli hogy 1 eved van hatra. De igerem, a sirodra a kovetkezot fogom aranyozott betukkel vesetni: "Még 1szer kijelentem ha okosan és megfelelő kiegészítőkkel csinálod ezeket a szereket akkor nem lesz belőle bajod!"


A kokszrol valo tudasomrol meg kapcsolatomrol annyit hogy teskozelbol figyelem az egyik legjobb baratom felhasznalasat (es hidd el, okosan csinalja), ennek ellenere folyamatosan van minden baja, a legujabb speciel az volt hogy a tesztoszteron-tol amit szedett felcsuszott az egyik hereje es ures lett a zacsi...De ez tok normalis nem? Vegul is nem lett semmi baja...


Egy idezettel bucsuznek:


"Vegigszenvedtem a storke-ot, a szivbajokat, majbajokat, pszichiatriai zuroket, a szorongast, de hogy megtennem e megegyszer? - igen! ekkora vonzereje van ennek a szernek.

- Steve Michalik -"


Tovabbi szep eletet es jo fogyast kivanok!

2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én ezt a vitát itt bejeztem,nekem nincs szükségem ilyen primitív embernek a véleményére!A síromra ezt írnád?ilyet még a legnagyobb ellenségemnek sem mondanék,semmi jogod nincs ilyen kijelentéseket tenni!A beszélgetésinkből megítélve kicsit intelligensebb vagyok mint te,ezért is teszek pontot a végére.
2013. ápr. 23. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!