Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen edzés...

Szerintetek milyen edzés program a legideálisabb számomra ha fogyni/formálni akarok? (kép)

Figyelt kérdés

Vannak problémás részeim, és szeretném ha segítenétek egy kicsit hogy, a megfelelő helyen adjam le a felesleget.


[link]


[link]



L/17, 165cm 76kg


2013. ápr. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kb. ennyi súlyfeleslegem volt, mint neked, ezért én egy bevált dolgot ajánlok. Nagyrészt persze a táplálkozásra is oda kell figyelni, de a legeredményesebb látványt én capoeira-aerobikkal értem el (Czanik Balázs DVD)


Sok sikert és kitartást!

2013. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem lehet bizonyos testrészre fogyni. ha pl hasazol az nem azt jelenti, hogy onnan megy le. amikor energia kell a testnek, akkor mindenhonnan szabadít fel arányosan. meg részben genetika.


az, hogy hova edzel az az izom szempontjából számít.


szóval ilyen általános dolgok futás, gyors úszás(nem mellben tögyögés), intenzív tánc nem rossz fogyni.

2013. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek :D
2013. ápr. 25. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Na tehát akkor:


Első a táplálkozás. Felejtsd el amit a női magazinok írnak, az ilyen csoda 90 napos hülyeségek nem válnak be.


Először is, nem árt olvasni, hogy tudd, hogyan működik az emberi szervezet. Aztán már egyértelmű lesz, hogy mit kell tenned, hogy fogyj. Ajánlom a Sárga kapszula c. könyvet. Neten ingyen letölthető. Igaz, testépítőknek szól, de a könyv fele a fogyással foglalkozik.


A lényeg: csökkentsd le minimálisra a szénhidrátbevitelt, és egyél minél több fehérjét. Ha fogyni akarsz, egyél sok húst, tojást, halat, és mellé zöldséget. Az ilyen kenyeret és hasonlókat meg felejtsd el végleg, főleg a fehér lisztet és a cukrot.


Edzeni kell. A legjobb, ha súlyzóval. Ne félj, nem leszel izmos... ha nincs konditerem a közelben, akkor jó lesz amit az előző írt: futás, úszás, tánc...

2013. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!