Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Valaki jó 1 hetes diéta valaki?

Valaki jó 1 hetes diéta valaki?

Figyelt kérdés
le szeretnék fogyni!! :)

2013. jún. 19. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mire, az étrendhez hozzászokáshoz már majdnem elég is.
2013. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ajánlom neked a 10 napos diétát, én azzal fogytam vagy 3-4kg-t. [link]

Nyilván nem a legegészségesebb fajta diéta de nekem bejött. Mindenkinek más jön be. Amúgymeg neten találsz kb 1000 félét...

2013. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kristóf, de nyilván nem 1 hét alatt fogsz. 1 hét alatt még változni sem kezdesz, nemhogy lefogyni. Szálkásíts letisztult zöldség és húsevéssel.


Ha leteszed a divatos kenyeret meg egyéb keményítő és cukorbombákat, akkor lényegében már semmi kaja nem fogja az inzulinszintedet a hízáshoz szükséges szintre emelni. Azaz beállhat az ideális súlyod (testzsír arányod).

2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy hetet adsz rá magadnak, akkor javaslok egy heti böjtöt. Simán ki lehet bírni, én nemrég csináltam, igaz, nem fogyási, hanem méregtelenítési szándékkal.
2013. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stavros Blofeld válasza:
Diétázz! Zabkása, csirkemell, rizs, napi 4 liter víz. Utánanézel a tápértékeknek, a zsír bevitelt nagyon alacsonyan tartod és végezz aerob edzést 1 órán át heti 2-3 alkalommal. Persze ez nem egy hét, rájöhettem volna hogy gyorsan akarsz eredményt elérni...
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony zsírfogyasztás miért jó?
2013. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Torna!
2013. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andonymus válasza:
Ne egyél , és csak vizet igyál biztosan beválik.
2013. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
reggelizz sokat , ami csak jol esik, delben konnyebb kajakat egyel es legfokepp kenyer nelkulieket!! delutan csumolcs turmix, vagy gyumolcs ami jol esik, vacsira meg annyi viz amennyit birsz inni , hogy ne erezd az ehseged, az se artana se mozognal tobbet, akkor hamarabb menne a fogyas.
2013. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1 hetes diétának jó a káposzta leveses diéta
2013. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!