Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan fogyhatok 15 kg-ot?...

Hogyan fogyhatok 15 kg-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés

175cm 75 kg vagyok és ugy junius közepére le szeretnékmenni 60-ra járok személyi edzőhöz heti 3x de kevés...meg 20kg-ot akartam de az edzőm azt mondja hogy nemlehet juniusig max 6-7kg hát nekem az édeskevés..meg aztmondta hogy fiatal vagyok a durvabb edzésekhez stb...

ha mondjuk heti 4-5x 1órát megyek edzeni és diétázom meg gondolkoztam ezen a fűzős fogyáson és ha azt is beleteszem akkor junius közepéig kb le tudok fogyni 60kg-ra?

(bocsánat ha érthetetlen lett meg a helyesirás)

és tudom hogy kockázatos és engem ez nemérdekel :/

értelmes válaszokat köszönöm!!!:)) 17/L



2015. márc. 7. 18:48
 1/10 A kérdező kommentje:
hasról,csipőről,derékről,combrol(onnan sokat) szeretnék fogyni.
2015. márc. 7. 18:55
 2/10 anonim válasza:
54%
A testtömeg index szerint 75kg a te magasságoddal pont ideális. Persze így látatlanban nem tudom megmondani, de szerintem nem kell lemenned egészen 60kg-ig. Ha úgy gondolod van valahol egy kis ledolgozandó bébiháj (pl.:has, comb), azt alakítsd át izommá. Lemehetnél mondjuk valahová 65 és 70 közé. Sok sikert hozzá, és ne erőltesd túl magad! ;)
2015. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 175cm-hez szeretnél végső soron 55kg lenni? Én 168cm-hez vagyok annyi vékonyan, neked kétlem, hogy jól állna, túl magas vagy hozzá.


Nem a súly számít, hanem a testösszetétel, szóval ne a mérleget nézd, hanem a testzsírszázalékodat csökkents egészséges étrenddel és megfelelő mozgással.

2015. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hány centi a mellbőség, csípő, derék, comb?
2015. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mennyél Lolozni a stersz és az agyfasz égeti azsírt.Ajánlok egy embert ugy hiívják hogy Balzs.
2015. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fűzős fogyást nem ajánlom. nagyon egészségtelen, te pedig nagyon fiatal vagy, hogy ilyen butaságokkal tönkretedd a tested. futással nagyon szépen lehet alakítani a testet.
2015. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Könnyeben mint gondolnad ,lattad a FÜRESZ 4 et?????
2015. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Le fogsz pontozni! Fiatal vagy..élj mozogj táplálkozz egészségesen. Ne a mérleget nézd hanem a tükröt és egy ideologizált irreális képért ne menj bele egy jojoba! Lehet, hogy csak őszere fogsz úgy kinézni ami a cél...de akkor azt csak szinten kell tartanod. De ha most elkezdessz drasztikus diétát meg fűzőt meg efféle marhaságokat lehet hogy júniusra lefogysz de garantálom, hogy annyira lerobban a szervezeted hogy az edzéskimaradás és a normál étkezésre való viaszaállás miatt kezdheted előlről. Nekem nem ártasz vele..csak gondolkodj kicsit!

Miért szeretnél mindenképpen juni közepére ennyire lefogyni? Lesz valami jeles esemény?

2015. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is a tükörnek higgy!!

A combról nekem a napi 0,5-1,5 óra szobabicikli vitte le a centiket, úgy, hogy az egyik nap félóra, a másik nap másfél. Illetve, az esetleges hájas részt kétnaponként átgyúrod - ezt sem kell túlzásba vinni, combonként 5-10 perc, a lényeg, hogy fellazítsd a bőr alatti zsírszöveteket.

Sok sikert!

2015. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el paleózni, attól egyrészt gyorsan lehet fogyni (főleg ha sportolsz mellette), másrészt nem leszel tőle beteg. De mindenképpen a szénhidrátbevitelt kell csökkenteni, odafigyelve a megfelelő fehérje- és természetes zsírbevitelre.

A 60 kg szerintem nem rossz, még benne van a normális tartományban. A 75 kg/175 cm/nő 24,5-ös BMI-t jelent, 25-től már túlsúly (persze az izom-zsír arány nem mindegy).

2016. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!