Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak látszom? Mennyit...

Hány kilónak látszom? Mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

Most tartok 6 kg mínusznál, de szerintem még nagyon messze vagyok a céltól... 173 cm vagyok egyébként.


[link]

[link]

[link]


2011. okt. 28. 00:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nagyon max. 60 lehetsz, és ne akarj többet fogyni mert a segged már így is lapos, és a cicid is eltűnik (ami amúgy sem nagy) Én mondom neked 171 cm vagyok 55kg és keveslem, és nem vagy sokkal vastagabb nálam, max combban de arra inkább meg sportolj mint fogyózz.
2011. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
hát azért a combom meg a hasam elég nagy. a max 60 kilónál meg sooookkal több, igazából ezért tettem fel a kérdést főleg, mert valahogy nem hiszek a mérlegnek :/
2011. okt. 28. 00:42
 3/33 anonim ***** válasza:
Testzsírból adj le még 7-8%ot.
2011. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%

65 és 75 kiló között lehetsz. mármint az én becslésem szerint.


megkérdezhetem, ez miért érdekel téged? mert hogy ugye az embereket előbb ítélik meg a külsejük alapján, mint a saccolt testtömegük alapján, de akkor tényleg kíváncsi vagyok, miért pont az érdekel, mekkora tömegűre becsülnek? szerintem valami nagyon érdekes gondolkodásmenet húzódhat e mögött, ezért kérdeztem rá.

2011. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nem tudom megmondani, miért érdekel... egyszerűen csak bosszant, hogy látványosan fogytam és még mindig 72 kg vagyok. tudom, nem a kilókat kell nézni, blabla, de voltam pl. új munkahelyen orvosi vizsgálaton és ott tök ciki volt mikor az orvos lemért és kb. 10 percig nem bírt napirendre térni felette, és aztán ilyeneket mondott, hogy hát, ruhában nem látszik kövérnek. Köszi szépen...
2011. okt. 28. 00:55
 6/33 A kérdező kommentje:
ja, és azért is, mert ezen tudom objektíven mérni, hogy fogyok-e. Ugyanis hiába nézek bele a tükörbe, ugyanazt a hájas testet látom, mint a diéta előtt... a centik se pontosak, mert ha picit jobban összehúzom a mérőszalagot, máris -2 cm.
2011. okt. 28. 00:56
 7/33 anonim ***** válasza:

Én 65 kilónak tippeltelek volna.

És szerintem még olyan 6-8 kiló lehet rajtad.

De annak örülj, ha miután lefogysz, 65 kiló leszel ehhez a magassághoz! Azt jelenti, hogy erősek a csontjaid.

Ha még izmosodsz, lehet, hogy 68 kiló is leszel vékonyan.

2011. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
A feneked annyira nem tetszik nekem,de minden más.:)
2011. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

akkor tévedtem, nem volt érdekes.

a testtömeg egyáltalán nem jelzi objektívan a fogyás mértékét, mert fél tucat egyéb dolog bekavar.

tulajdonképpen tinilányok hozzáállása és hozzáértése van azon a szinten, hogy "tudom hogy nem a tömeg számít blabla" mert ők is legalább ennyire figyelnek a testtömegükre, ahelyett hogy a testzsírjuk változását követnék..

na mindegy, majd rájössz, nyilván idő kell.

2011. okt. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

pedig már nem tinilány vagyok :) főleg emiatt az orvosos dolog miatt akadtam ki, hogy szerinte nem vagyok kövér, de ha 72 vagyok, akkor biztos mégis az vagyok, csak eltakarja a ruha.

a másik meg, hogy 2 évvel ezelőtt 60 voltam és ugyanígy néztem ki. WHY?

2011. okt. 28. 01:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!