Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 14 eves vagyok es 50 kg....

14 eves vagyok es 50 kg. Fogynom kene? Neha ugy erzem DAGADT vagyok. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
szinte tökéletes vagy!!!
2010. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
Csak átfutottam, amit a legtöbben írtak, szóval volt, amit nem olvastam el, de én ezen csak nevetni tudok. Keserűségemben, hogy milyen jó neked, de máshol meg szomorúan, mert látom, hogy vannak nálam rosszabb helyzetűek is. Nyitott vagyok mindenre, szóval elhiszem, hogy nem csak divatból csinálod, tényleg kövérnek látod magad, de próbálj ne a külsőd, hanem a számok alapján ítélni. Én sajnos egy személyes példát tudok felhozni... 13 éves lány vagyok, szinte egész nap alig eszek valamit, étkezési problémáim vannak, mégis folyamatosan hízok, akár naponta kilókat! Tavaly 40 kg voltam... Most 70! Sőt, pár héttel ezelőtt még olyan 65 körül mozogtam. Hirtelen híztam meg, igaz nőttem is, de nem előnyömre. Már 170 centi vagyok, míg tavaly 140 cm voltam, de nem szeretem, mert kezdek a fiúknál is magasabb lenni és már túl nőttem anyukámon. Ezek után én mit mondjak? Tudom, hogy vannak, akik rosszabb helyzetűek, de én mégis áldanám az Istent, ha minimum 10 kilót leadhatnék. A BMI indexem szerint nem rég lettem túlsúlyos, szóval ez is szuper... Elég nagy a mellem, nagy a hasam, a fenekem, a combom, gerincferdülésem van, lúdtalpam és tele vagyok striákkal (hirtelen hízástól megnyúlika bőr és vörös hegek maradnak utána) elég jól látható helyeken... És ezek után hívjon valaki szépnek! Próbálok nem foglalkozni a külsőmmel, de mindig elkeseredem, ha tükörbe nézek. Addig örülj, amíg vékony vagy... És fiatal. Én azóta is hízok és növök és nem tudom hol fog mindez megállni. Épp most mérem magam. A mérleg 69 és 72 között ingadozik, majd sípol egyet és az eredmény: 71.7... Bár örülök, mert valami drasztikusabbra számítok, de majd holnap is megmérem magam... Szóval ezzel kapcsolatban... Egyértelmű, hogy nem vagy dagadt. :/ :)
2010. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:

Akkor most elmondom,h én meg 19 éves vagyok és 46 kg,szintén 168cm. Talán híznom kellene?!?! Hát persze, h kéne de egyszerűen nem megy:s Anyukám 40 éves 165 cm magas,48 kg pedig szült 3 gyereket...! 7 éves korom óta állandó problémám a súlyom,egyszerűen nem tudok beletörődni,h ilyen sovány vagyok bármivel próbálkozok is:S

pedig már itt lenne az ideje,h elfogadjam magam,hiszen a barátom 2 és fél éve pont ilyennek szeretett meg,és bár azóta próbált segíteni,támogatni a (sikertelen) hízókúráimban,de így is minden nap elmondja,h milyen gyönyörű és milyen csodálatos vagyok (: - és hiába,még a jóképű barátom se tud segíteni az önbizalomhiányomon!!!

ha tényleg DAGADTnak érzed magad,írd be a googlebe,h dagadt lány-komolyan hasonlítasz rájuk?!- ha igen,keress fel egy orvost,aki majd pszichológushoz is elküld... de nem kéne előbb a barátnőidet megkérdezni?

ha meg csak azért írtál,mert arra számítottál,h majd mindenki a majdnem "tökéletes" alakodat fogja fényezi,akkor szégyelld magad :P

2010. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Szentem egyáltalán nem vagy kövér a magasságodhoz képest !!!
2010. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:

Szia!

Én is 14 éves vagyok(mellesleg lány)46kg és 163 cm.

Nem vagy kövér,de nem is vagy anorexiás.

A legjobb barátnőm is 168cm és 14 éves mint Te,csak ő majdnem 60kg. Megnézheted ezt az oldalt,normál testsúlyod van,megnéztem:)


[link]


Ne aggódj!Ez normális ilyen idős korban,egyszer van étvágyad egyszer nincs.Ez természetes.Most vagyunk serdülő korban:) Ráadásul ebben a nagy melegben nem csodálom, én is alig eszem valamit mostanában..ha meg egyébként sincs étvágyad (télen,ősszel...)akkor meg ilyen vagy nem eszel túl sokat, de igen lehet,van némi igazság abban amit írtak páran az anorexiával de ez még NEM az! Csak ne forduljon komolyra a dolog,mert akkor tényleg el kell menned dokihoz;)

Remélem nem így lesz:D

Sok sikert a továbbiakban:)

Üdv! 14/L

2010. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
47%
Átfutottam az elöttem írók válaszait, és csak egy dolgot szeretnék "mondani": Az anorexia rohadtul nem betegség.
2010. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Előző:De igen is betegség.

Benne voltál?Volt már valamilyen étkezési zavarod?

Ha igen akkor nem mondod ezt.Ha nem,akkor meg?

2010. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és 45kg, rendszeresen sportolok vacsira reggelire 3 szendvicset eszek és ez a normális, TE NEM VAGY DAGADT!!! remélem segitettem..
2010. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
nem olvastam el minden választ pl. azt se mondtad meg hogy lány vagy e vagy fiú ha fiú vagy akkor meny le egy közeli konditerembe és kezdj el edzeni először csak könyű súlyokkal azán úgy is lesz ott valaki aki majd lemondja hogy mit hogy mennyit emelj stb. garantálom hogy jó étvágyad lesz :D és nem leszel gizda sem, ha viszont lány vagy akk pasz
2010. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Írta,hogy lány:D
2010. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!