Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 14 eves vagyok es 50 kg....

14 eves vagyok es 50 kg. Fogynom kene? Neha ugy erzem DAGADT vagyok. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
47%
hjaj.. divatmajom
2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél egy társat,akkor írj privit.Én is étkezési zavaros vagyok...vagyis folyton ezt mondogatják nekem :S

Pedig én nem érzem magam betegnek.:/

14/L

2010. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
Ne sajnáltasd már magad,tiszta szégyen vagy.
2010. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leszavaztatok. ;) Ő kérdezte a véleményem, ln elmondtam. Hová fajul ez a világ...
2010. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
82%
Kedves jószándékú válaszolók, akik leoltották a kérdezőt! Kívánom nektek, hogy legyenek étkezési zavaraitok anorexiától kezdve bulímiáig! Akkor talán majd rájöttök, hogy NEM direkt látja magát egy ilyen ember dagadtnak, NEM divatból csinálja, hanem beteg és segítségre szorul. Ez a lány még szerencsés is, hogy időben felismerte, hogy beteg, sokan akkor veszik észre, amikor már késő, esetleg egyáltalán nem hajlandóak beismerni, hogy ez betegség. Az a baj ezekkel a betegségekkel (pl. anorexia, depresszió), hogy sokan tényleg divatból "betegek", fel akarják hívni magukra a figyelmet, ezért az olyan ostoba emberek, mint itt egyes válaszolók arra is ráhúzzák, hogy divatmajom, aki tényleg beteg és segítséget kérne.
2010. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
nem kell a jókivánságod ;) én is benne voltam. csak tudom már hogy egyszerű bebeszélés az egész, amit ha van egy életrevaló akaraterőd akkor le tudsz küzdeni. akiben ez nincs meg, az selejt, magának csinálja a bajt. ma már divat az anorexia, és sokan akarattal esnek bele, tudat alatt, de akarattal. nem kéne ennyit foglalkozni a témával, és akkor nem ezt tömnék folyton az ember fejébe, hogy ez jaj de rossz meg minden (mert az emberi kiváncsiság, már csakazértis belerángat)
2010. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
Nem feltétlen anorexia :) Inkább csak étvágytalanság. Szerintem sokkal több vitaminban gazdag gyümölcsöt és zöldséget kellene fogyasztanod, vagy egy étrendkiegészítőt szedni egy kicsit, hogy megjöjjön az étvágyat. Még jobb lenne ha sportolnál valamit, az is erősen meghozza az ember étvágyát és még egészséges is :)
2010. júl. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:

Utolsó vagyok :D ezt lehagytam:


16/F

2010. júl. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

fordulj orvoshoz,szakemberhez!!!mindenképp!!!tudom,nem másnak kellene megmondania,h mit tegyél v. ne tegyél,de sajnos - az esetedben is - te egyedül nem vagy "képes" magadon segíteni!!! - ne a rossz értelmében értsd ezt!!!


tuti,h vmi lelki problémára vezethető vissza :((( nagyon rossz állapot ez amiben vagy!!!


a sok barom,pedig aki olt téged,szerencsére nem tudja mi is a problémád,mivel ők nem tapasztalták ezt saját bőrükön!tudod, könnyű azt mondani,h minden fejben dől el és csak elhatározás kérdése az egész...


kívánom,h gyógyulj ki belőle!!!


szintén nem negatívként mondom,de lehet,h a "keménységet és a bevállalósságot" is pont annak a "gyengeségnek,sérülésnek" a leplezésére tünteted fel magaról, magaddal szemben és a külvilág felé...valamelyest én is ilyen voltam.:D

2010. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
nem tom , nem is jerry, de szerintem nem a számok számítanak, akkor vagy sovány ha kilátszik (alul) és elég nagyon a bordád -többek között-, és a soványságot sokminden "befojásolja" mert nem mind1 hogy a súlyodból mi micsoda, mennyit nyom, vagy pl hogy mittomén 70 ről fogytál-e le, nem mondom hogy küldj, linkelj képet, de ezt vki olyan barátodtól kérdezd meg, aki őszinte veled, ez nagyon alkatfüggő , azért remélem segítettem vmit..
2010. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!