Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 14 eves vagyok es 50 kg....

14 eves vagyok es 50 kg. Fogynom kene? Neha ugy erzem DAGADT vagyok. Mit szoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Tegnap 07:42-es vagyok. Lehet, hogy furán hangzik, de én inkább küzdenék a soványsággal... De most komolyan. Alig eszem valamit, étkezési problémákkal küzdök kiskorom óta, de mégis folyamatosan hízom. Most is, mérem magam, ahogy mondtam, erre mit ír ki? 72.3... Ja igen, és akkor még mások panaszkodnak az 50 kilójukkal. Ehhez én mit szóljak? Akik nem olvasták volna az előző üzenetemet, még csak 13 éves vagyok... És mindennap folyamatosan hízom. Tegnap még csak 71.7 voltam. Igaz, nem olyan drasztikus, de azért mégis csak... Meg könnyű hízni. Egyél sok egészségtelen kaját! Vagy cserélj velem. Én alig eszek valamit, akkor is gyümölcsöt szoktam, erre ez van... Szívesen cserélnék veled... Áhh, mindegy. :\
2010. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Előző:Detto....alig eszek vmit.Aztán ha mondjuk egy normál ebédnek a felét megeszem(mondjuk jó rég nem ettem levesen kívül főtt kaját),akkor másnapra már 60dekával több.Ma megettem egy zacskó csipszet.Az okos fejemmel...de már nem bírtam.Holnapra tuti sokkal több lesz mint tegnap volt....szóval 2nap fast.És igen.Lehet lehurrogni akárkinek...de aki még nem volt étkezési zavaros,annak könnyű beszélni,meg ítélkezni.
2010. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Szerintem nincs rajtad felesleg. Hugom 15 éves és kb 45kg. 5kgtól nem leszel dagadt. Ha fogyni akarsz inkább sportolj, fuss, fintess vagy valami. Diéta csak tönkre tesz majd megszokod és elszállsz vele. Egyél úgy mint eddig csak mozogj többet, ezt így tudod leküzdeni.
2010. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
én is hízékony vagyok, kedves régebbi hozzászóló.. hát én is a fejem a falba verem mikor itt izélnek hogy jaaj nem tudnak hízni.. óó mit nem adnék érte ha azt ehetnék mindig amit akarok és nem látszana meg
2010. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

ha 15cm magasvagy akkor igen bazzeg :D

/Dr. Shine/

2010. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
NEM!!! Nem kell fogynod!!!
2010. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

én is ezekkel az értékekkel rendelkezem :) hidd el , nem vagy dagat :) nagyon is jó alakod van ;) sajnos nekem is testképzavarom van.. már vagy 2 éve kűzködök vele.. volt mikor 40 kg-s voltam.. és képes voltam napokig nem enni semmit.. ez 1 elég súlyos probléma, és nehéz belőle kimászni ...

15/L

2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!