Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Sokat eszek mert ki van...

Sokat eszek mert ki van tágulva a gyomrom. Szeretnék ezen változtatni hogy a gyomrom szűkebb legyen de nem tudom hogyan kezdjek hozzá a gyomrom szűkítéséhez?

Figyelt kérdés
fogyókúra,

#fogyás #éjség csökentés
2013. ápr. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak pár napot(esetleg egy hetet) kéne kibírnod, normális mennyiségű étel bevitelével. Össze tud szűkülni hamar. :)
2013. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Zsíros, húsos ételektől, zöldségektől előbb jóllaksz, kevesebbet elég enni belőlük.


Nem emelik meg a vércukor, és főleg az inzulinszintedet, később leszel éhes, eleve nagy vércukorszint ingadozás nélkül fogyni fogsz (ha van felesleged).

2013. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%

Annak van kitágulva a gyomra aki étkezéskor annyit fogaszt amennyi csak belefér.

Többször egyél kevesebbet. Reggelire főleg keveset. Állva egyél. Folglal el magad olyan dolgokkal hogy ne legyen időd enni.

2013. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezzel nagyon vigyázz, és ha csak egy kis eredményt is elértél, állj le. Én sajnos átestem a ló túlsó oldalára, és ha meg kell ennem egy normális adagot, már a felétől hányingerem lesz. Nagyon óvatosan ezzel !!!
2013. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy tévhit, hogy az embernek szűk vagy tág a gyomra. a gyomor mindig ugyanakkora - ezt egy patológustól tudom. az agyad befolyásolja, hogy mennyit eszel, innentől csak rajtad áll.
2013. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
gyomorszűkítéss????? o.o
2013. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyél mindig pár falatot, főétkezésre pedig féladagot. Kerüld az édességet, szénhidrátot, cukrozott italokat. Pár napig biztosan korogni fog a gyomrod, és nagyon éhes leszel, de utána kevéssel is jól fogsz lakni, és fogyni fogsz. Tapasztalat, 20 kg. fogytam így.
2013. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LilikeHelloKitty válasza:
Várj egy kicsit normál adag megevése után. Ne félj,nem meredsz éhes(ha ez nem segit,igyál vizet. Sokat)
2013. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!