Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok ha az étrende...

Hogyan fogyhatok ha az étrendemen nem tudok változtatni, mivel nem én szabom meg mi az ebéd és a vacsora, szimplán egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy van, egyel kevesebbet. Nem szabhatod meg mit eszel? Hulyeseg. Kerult a szenhidratokat. Feher kenyer, peksutik, rizs, krumpli es tesztafelek helyett egyel zoldsegeket parolva,teljes.kiorlesu kenyeret.
2013. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koleszos vagyok ezért nehezebb a dolog

én eddig úgy tudtam hogy a rizs egészséges?!

2013. febr. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána kicsit.. Nem egészségesebb a főtt krumplitól.


Főztél már rizst? Csak képzeld el(vagy próbáld is ki). Önts vizet a rizsre.(Főzéshez.) Szerinted mitől lesz fehér a víz rajta? A keményítőtől. A keményítő az pedig szénhidrát.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne edd. Mértékkel mindent lehet.

Egy szelet sült hús még mindig jobb párolt rizzsel, mint egy szelet fehér kenyérrel. :)

2013. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És..

Elhiszem, hogy nehezebb. De meg tudod válogatni, mit egyél meg az ételből, és mit nem.

Egyébként én pl. szinte mindent eszek.(kivéve a fehér lisztből készült pékárú.) csak MÉRTÉKKEL. Igen néha még egy kis nasi is belefér. Ha úgy érzem, hogy többet ettem a kelleténél, többet mozgok. Ez a büntetés. Valamit valamiért. :)

Nem szenvedek és -22 kilótól szabadultam meg nyár óta. Lassan de biztosan, ez a titka.:)


Sok sikert ;)

2013. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!