Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beveszem az ételt a számba...

Ha beveszem az ételt a számba rágok rajta kettőt hármat és azután kiköpöm és egész nap így akkor mindig kiköpöm az ételt és nem nyelem le attól fogyhatok? Vagy ugyanolyan mintha lenyelném?

Figyelt kérdés
Oké kezdjétek az oltásokat,hogy hányan éheznek két büdös nyakleves kéne neked de nem érdekel úgysem.A normális válaszokat nagyon megköszönném.

2014. jan. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel fogysz?
2014. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem eszel akkor éhezel. Ha éhezel akkor azt nem úgy mondják hogy fogysz, hanem 'sorvadsz'.


Ha nem nyeled le, akkor nem eszel, tehát éhezel.

2014. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Hát ja így nem eszel semmit :D Tiszta értelmetlenség megrágni és kiköpni de te tudod :D akkor inkább ne is egyél semmit. Vagy csak szájíznek kéne?
2014. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
100%
Jéézus! Akkor már miért nem lehet normális, kalóriaszegény ennivalót normálisan megenni?? Kérdésedre válaszolva: fogyni biztosan fogsz. De amikor majd oda jutsz, hogy már nem bírod tovább és elkezdesz megint rendesen enni, akkor majd 2-3 nap alatt mindent visszahízol, sőt talán még többet! Mert a szervezeted úgy fogja fel a koplalást, mintha nem a saját hibádból nem jutna táplálékhoz. Hogy megvédje magát a későbbiekben esetlegesen bekövetkező hasonló koplalástól úgy próbál meg védekezni, hogy még több zsírpárnát épít, amit felhasználhat majd a következő koplalás alatt!
2014. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

#3as:igen szájíznek kellene már két napja csinálom és nem érzem magam éhesnek mert utána,hogy végeztem iszok két nagy pohár vizet és olyan mintha egy háromfogásos ebédet ettem volna:)

#4es:igen valószínű,hogy igazad van de azt olvastam hogy 10 nap után ezzel 4kg-t lehet fogyni és nekem nagyon kéne két hét mulva 48 kgnak lennem...hátha nem következik be amit írtál..

2014. jan. 20. 15:54
 6/50 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem következik be amit írt.


Viszont az emberi test 7 nap alatt fél kilót, legfeljebb 1 kilót tud fogyni. A fogyás biokémiai folyamat, mobilizálni kell a zsírsavakat a zsírsejtekből aztán felhasználódnak.. ha nem eszel, akkor ketontestek képződnek belőlük, és ezekből nyersz energiát.


De akkor is kb. heti 1 kiló zsír tud így elszállítódni.


Ha a szádba veszel kaját, akkor a szervezeted már reagál rá, inzulint termel a kaja érzésére bár az nem jut a gyomrodba.. viszont a véredbe kerülő inzulin csökkenti a vércukorszintedet, éhséget okozhat plusz minél több az inzulin a véredben annál lassabb a zsírégetés (ezért hizlal az, ami az inzulinszintet magasan tarja, nyilván ehhez azért meg is kell enni.. a lisztet, cukrot).


Másfelől ha koplalsz akkor megintcsak nem fogyhatsz elég jól, mert ugye védekezni kezd a szervezted, nagyon lelassul az anyagcsréd. Nyilván lesz egy ideig komolyabb izom leépítés is, ez súlyban is mérhető lesz, aztán általános fehérje és energiatakarékosság áll be, esetleg csökken a testhőd.. enerváltabb leszel, felkészülsz a minél további túlélésre. De fogyni sosem fogsz nagyobb mennyiséget rövid idő alatt, mert biokémiailag ez nem nagyon lehetséges. Késsel kivághatsz zsírt.. ez a leggyorsabb ami elérhető.

2014. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
48%
Te fogyatékos vagy.
2014. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építőjellegű válaszokat.De én azért csak folytatom mert igazából azért két hét után már meglátszik az eredmény.
2014. jan. 20. 17:03
 9/50 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában van a legtöbb pszichés beteg. :)
2014. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
szerintem egyáltalán nem vagyok pszihés beteg:)
2014. jan. 20. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!