Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » A Dukan dietával kapcsolatban...

Hjné kérdése:

A Dukan dietával kapcsolatban van-e vkinek olyan tapasztalata, hogy a "nagy dolgok" súlyos gondot okoznak, s ha igen, sikerült-e a dolgot rendbe hozni?

Figyelt kérdés
A fogyókúra siketes volt, teljesen rendben vagyok, nincs semmi diszkomfort érzetem, de a "nagy dolgok" nem mennek, az orvos, és a gyógyszerész által ajánlott módszerek sem segítenek!
2015. júl. 19. 02:22
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám most heti egyszer szoktm inni Dr. Chen féle Szűzteát Rossmannban és tescóban is lehet kapni, nekem az segített. Viszont az íze az borzalmas, mézzel valamennyire legyűrhető. Egyébként nekem az orvos azt mondta hogy soványabbaknál előfordul hogy csak 2-3 naponta van nagy dolguk, ha ennél több időbe telik az már nagyon nem egészséges. Továbbá nekem valamennyire segít még reggelente a meleg kávé tejjel, vagy a meleg reggeli, esetleg tejtermék pl. joghurt.
2015. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy pohár vízbe egy kanállal az utifűmag héjból, belekeverni és azonnal meginni. Ezt nagyon súlyos esetben max. naponta 2x. Hosszú távú alkalmazásának tilalmai a csomagoláson, feltétlenül olvasd el!
2015. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lesikeherceg vok
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lényegében igen, de nem mindig. Általában lehet róla beszélni, de az állampolgársági befőtt lemez. Papuccsal, egy kis narancslé savanyú hangfal. De testére a vakolat, mert ott ordít. Kerület írtak óra.
2015. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!