Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex 75 fogyasztószerrel...

Adipex 75 fogyasztószerrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ez kémiai gyógyszer, nem taplálekkiegéstítő, Adipex retardtól némileg különböző szer. Annó ez a szer működött, viszont amit mostanában rendeltem attól rosszul lettem. (Tisztában vagyok avval, hogy kétes eredetű az összes) Adipex 75 rendelésem nem érkezett meg.

2019. szept. 2. 13:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem igazi, valami felpörgető drog, szerintem nem pfentermine.
2022. febr. 28. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
De fogytál tőle vagy nem???
2023. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok,


Néhány nap alatt 3,2 kg, napi 3x eszek, rosszullét nincs egyáltalán. A kapszulákban lévő port megfeleztem és bőven elég. 2x 6-8 órát biztosan hat/ alkalom, mindig étkezés után veszem be reggeli és vacsora után.(ami sok fehérje, szénhidrát csak zöldségből, ebéd csak valami kevéssé cukros gyümölcs pár falat) szájszárasság semmi. Jó alvás, jó hangulat mivel nem éhezem. Adipex 75. Szerintem ez csak támasz de nem ettől fogyok le az tuti de nagy segítséget ad mindenképpen. Innen rendeltem:

[link]

2023. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!